23.07.2022

W Stanach Zjednoczonych firma 1105 Media's Mobility Management ogłosiła zwycięskie firmy w programie Mobility Product Award 2022. Program Mobility Product Award został uruchomiony w 2019 roku, aby uhonorować wybitny rozwój produktów i technologii przez Complex Rehab Technology i producentów mobilności / dostępności.

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić, że wózek aktywny na ramie sztywnej QUICKIE NITRUM Hybrid i Nitrum i ZIPPIE Q300 M Mini zdobyły nagrody.  Nitrum zdobył wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Red Dot na początku tego roku. Hybrydowa rama z podwójną rurą zapewnia najwyższą sztywność i wytrzymałość, a stała opcja Pro oferuje najlżejszą możliwą wagę w konfiguracji Nitrum. ZIPPIE Mini oferuje dzieciom niezależność w bezpiecznym odkrywaniu świata dzięki pediatrycznemu siedzisku elektrycznemu na naszej najbardziej kompaktowej podstawie wózka elektrycznego.

"Tegoroczni sędziowie byli pod wrażeniem nie tylko funkcjonalności zwycięskich zgłoszeń, ale także innowacyjności i ewolucji wielu z nich" - powiedziała Laurie Watanabe, redaktor wykonawcza Mobility Management. "Wspaniale jest widzieć inżynierów i producentów pracujących tak ciężko nie tylko po to, aby zaspokoić potrzeby i cele konsumentów w zakresie siedzisk, mobilności i dostępności, ale także aby przewidzieć ich przyszłe potrzeby i cele oraz zademonstrować, w jaki sposób technologia może poprawić jakość życia i wyniki funkcjonalne".

Kategorie i zwycięzcy nagród od Sunrise Medical obejmują:

Produkt: Sunrise Medical QUICKIE NITRUM Hybrid i NITRUM
Kategoria: Wózki manualne: ultralekkie

Produkt: Sunrise Medical ZIPPIE Q300 M Mini
Kategoria: Wózki elektryczne: Grupa 3, single power Wózki elektryczne: Grupa 3, standardowe

Oprócz wyróżnienia nagrodami, zwycięzcy zostaną wyróżnieni w numerze magazynu Mobility Management z lipca/sierpnia 2022 r. oraz na stronie internetowej marki www.mobilitymgmt.com

 

O 1105 Media's Infrastructure Solutions Group

Mobility Management jest częścią 1105 Media's Infrastructure Solutions Group. Oprócz Mobility Management, grupa obejmuje marki medialne HME Business, Occupational Health & Safety, Security Today, Campus Security Today i Environmental Protection, a także produkty pomocnicze związane z tymi markami. Jest liderem w branży w każdej kategorii, którą obejmuje.