07.12.2020

02/12/2020

Co roku magazyn THIIS przygotowuje listę produktów uważanych za najlepsze w swojej klasie. O wyborze Retailers’ Choice of the Year decydują liderzy branży, kierując się przy wyborze produktów ich innowacyjnością, niezmiennie wysoką jakością i wieloma innymi kryteriami. W tym roku zostaliśmy wybrani przez firmę Lifestyle and Mobility, która doceniła nasz nowy produkt – QUICKIE Nitrum, najlżejszy wózek w swojej klasie.

Oto uzasadnienie:

„Firma Lifestyle and Mobility poszukuje nowych, fascynujących produktów, które   przekraczają granice i wprowadzają innowacje. Dlatego Quickie Nitrum został zwycięzcą tegorocznej edycji nagrody Retailer’s Choice.

Klienci chcą mieć większą kontrolę podczas procesu zakupu i widzimy już, że Internet przyniósł w tej kwestii wielkie zmiany. Marka Quickie nie tylko stworzyła produkt wysokiej jakości, ale również udostępniła jego wizualizację 3D. Klienci mogą teraz obejrzeć produkt we wszystkich dostępnych opcjach, mają również do dyspozycji na swoim smartfonie wygenerowany komputerowo podgląd 3D w rozszerzonej rzeczywistości, obejmujący 10 opcji w dowolnym otoczeniu.

Quickie Nitrum to najlżejszy regulowany wózek w swojej klasie, ważący zaledwie 4,9 kg. Sztywna rama w połączeniu z dostosowaniem do użytkownika i możliwością precyzyjnej regulacji sprawiają, że jest to najbardziej wydajny energetycznie wózek w historii marki QUICKIE.

Nitrum to produkt dla użytkowników, którzy cenią wydajność napędu ręcznego i lekką konstrukcję. Ten rewolucyjny wózek minimalizuje wysiłek związany z popychaniem go, jednocześnie maksymalnie zwiększając zakres ruchu. Firma Sunrise opracowała również unikalny mechanizm twist-lock, usprawniającą załadunek i wyładunek wózka z samochodu.

Marka Quickie opracowała także jako pierwsza zintegrowane oświetlenie LED, zamontowane na obu ramionach kół samonastawnych, z trzema opcjami oświetlenia: intensywnym, słabym i migającym.”

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na thiis.co.uk, gdzie podano wszystkie informacje dotyczące nagród Retailers’ Choice of the Year.

Wszystkie innowacyjne cechy wózka Nitrum, a także nasze nowe, wyjątkowe opcje online, odkrywać można na stronie naszego produktu:
sunrise-medical.pl/wozki-inwalidzkie/quickie/wozki-manualne/nitrum