{

Empulse F35Urządzenie napędowe do wózka

Nasza najmniejsza i najlżejsza przystawka do wózków manualnych.

Skontaktuj sie z nami

Nasza najmniejsza i najlżejsza przystawka do wózków manualnych.

Podczas korzystania z wózka każde małe pchnięcie do przodu może nie wydawać się wielką sprawą, ale dzień po dniu obciążenie ramion kumuluje się z czasem. Elektryczne urządzenia wspomagające mogą być superbohaterami świata wózków manualnych, ale niektóre z nich są po prostu zbyt nieporęczne i ciężkie do codziennego użytku - zwłaszcza podczas szybkich wypadów po mieście lub podczas podróży. Empulse F35 zapewnia idealną równowagę między rozmiarem a praktycznością.  To ultraprzenośne urządzenie nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale jest też przepustką do szybkiej i bezwysiłkowej mobilności w miejskiej dżungli.

Kontakt

Kompaktowy

Przy wadze 7,5 kg F35 jest lżejszy do podnoszenia niż większość wózków!

Ale nie tylko waga sprawia, że F35 jest tak łatwy w obsłudze, ale także zintegrowana konstrukcja. Od okablowania po baterię, wszystko jest zawarte w rurze ramy, więc jest mniej do podnoszenia. Mało miejsca? Uchwyty również składają się równo z ramą, oszczędzając dodatkowe miejsce, gdy naprawdę go potrzebujesz.

Przy wadze 7,5 kg F35 jest lżejszy do podnoszenia niż większość wózków!

Mocowanie

Oczekujące na opatentowanie dokowanie jednym ruchem.

Miejsca do odwiedzenia? Ludzi do zobaczenia? Właśnie dlatego sprawiliśmy, że dokowanie F35 jest tak łatwe. Wystarczy pociągnąć zatrzask rurki, a F35 odczepi się od ramy pomocniczej - jakie to proste! Rama pomocnicza może pozostać na wózku przez cały dzień, więc ponowne zamocowanie jest dziecinnie proste. Wystarczy wyrównać i popchnąć do przodu, aby zablokować z powrotem.  A gdy nadejdzie czas, aby przesiąść się z wózka, rama pomocnicza jest równie łatwa do usunięcia.

Więcej funkcji Instrukcja mocowania
Mniejsza złożoność, większa kompatybilność.

Kompatybilność

Mniejsza złożoność, większa kompatybilność.

F35 zapewnia również większą kompatybilność, dostosowując się do szerokiej gamy wózków na ramach sztywnych i składanych o szerokości ramy od 260 do 480 mm. Został również zaprojektowany do bezproblemowego mocowania do ram ze stałym przodem lub odchylanymi podnóżkami o wysokości montażowej od 249 do 370 mm.

Limity miejskie również się zmniejszyły.

Wydajność

Limity miejskie również się zmniejszyły.

Osiągnij idealną równowagę między wydajnością w pomieszczeniach a jazdą po ulicy dzięki F35. Chcesz uniknąć opłat za korki? Zostaw samochód w domu dzięki zasięgowi do 15 km. Masz do czynienia z chodnikami o trudnym nachyleniu? Wytrzymały 250-watowy silnik poradzi sobie z nachyleniem 6° (nawet przy wadze użytkownika 110 kg).  Dotrzymaj kroku zgiełkowi chodnika dzięki 3 opcjom prędkości: 6, 10 lub 15 km/h. Dodatkowo, dzięki 3 wybieranym profilom prędkości, możesz szybko wykorzystać dodatkową moc, aby pokonać zmieniające się warunki.

Approved for air travel*

AIR TRAVEL

Approved for air travel*

Route planned. Bags packed. Flights booked. All that's left to do is to enjoy your holiday thanks to the F35 and its IATA (International Air Transport Association) approved battery, which is safe for air travel. And if that isn't enough, the F35 has a variety of options to help further take the worry out of travel too.

* Individual airlines have different requirements relative to transport of products with Li-Ion batteries. Prior to arranging any air travel with the wheelchair, please confirm with your airline or carrier that they accept battery-powered vehicles under UN classification: UN3171. Please refer to the owners manual for further details.

Wymiary
Całkowita szerokość:584 mm
Całkowita długość:610 mm
Castor Wheel:6,5”
Kolory:Czarny
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Do 15 km
Akumulatory:Lithium-Ion 36V 4Ah
Maksymalny kat podjazdu:Do 11% (6°)
Minimalna wysokosc wózka:Od 7.5 kg
Waga najciezszej czesci:Od 9 kg z rama pomocniczą)
Maksymalna waga użytkownika:110 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie