Praca z poduszkami Fluid

Praca z poduszkami Fluid

23.02.2024

Konserwacja i modyfikacje: dwa kluczowe czynniki, o których należy pamiętać podczas pracy z poduszkami żelowymi typu Fluid. Konserwacja jest łatwa i przyjemna. Modyfikacji jest wiele. Zagłębimy się i porozmawiajmy o tym!

Czytaj dalej
Chodzenie bokiem i chodzenie w zawieszeniu przy użyciu trenażera chodu poprawia zdolność chodzenia

Chodzenie bokiem i chodzenie w zawieszeniu przy użyciu trenażera chodu poprawia zdolność chodzenia

02.02.2024

Willow ciężko pracuje nad siłą mięśni bioder podczas sesji terapeutycznych, w domu i w szkole, ale może to stanowić wyzwanie. Podczas sesji terapeutycznych Willow pracuje ze swoim fizjoterapeutą nad ćwiczeniami, takimi jak wykroki boczne na poręczach równoległych, ale potrzebuje praktycznych wskazówek, aby wykonać prawidłowy ruch. Jej fizjoterapeuta uznał, że korzystanie z funkcji wykroku bocznego w Leckey MyWay+ umożliwi Willow niezależną pracę nad siłą mięśni przy odpowiednim wsparciu uprzęży piersiowej.

Czytaj dalej
Budowanie konsensusu w zakresie wózków i technologii wspomagających

Budowanie konsensusu w zakresie wózków i technologii wspomagających

17.11.2023

Zachęcające było zobaczenie całej sesji poświęconej umiejętności budowania konsensusu podczas tegorocznej konferencji International Seating Symposium w Pittsburghu. Michelle Lange i Filipe Correia zidentyfikowali kluczowe bariery w budowaniu konsensusu i zaproponowali pomysły wspierające lepszą współpracę.

Czytaj dalej
Displaying results 1-5 (of 52)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  > 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.