Porównanie ultralekkich ram wózków

Porównanie ultralekkich ram wózków

16.08.2021

Systemy siedzisk są istotną częścią 24-godzinnych programów kontroli postawy. Zapewniają one dzieciom stabilną i funkcjonalną pozycję umożliwiającą dostęp do otoczenia i wykonywanie codziennych czynności. Systemy siedzisk są jednak korzystne tylko wtedy, gdy są prawidłowo dopasowane.

Czytaj dalej
Przewodnik po programowaniu siedzisk z pamięcią

Przewodnik po programowaniu siedzisk z pamięcią

02.08.2021

Korzyści i kliniczne zastosowanie możliwości zaprogramowania pozycji końcowych każdego kąta funkcji siedziska elektrycznego w celu stworzenia unikalnej "pozycji" lub postawy dla klienta, którą można osiągnąć poprzez naciśnięcie przycisku i/lub joysticka, zostały omówione w materiale Funkcje siedziska z pamięcią ustawień w zasobach Education in Motion. Aby umożliwić użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości personalizacji funkcji siedziska z pamięcią dostępnej w wózkach elektrycznych QUICKIE z modułem CxSM, ważne jest, aby dostawca usług wózka klienta lub klinicysta zaprogramował każdą pozycję indywidualnie. Niniejszy przewodnik przedstawia łatwy do przeprowadzenia proces programowania siedziska z pamięcią.

Czytaj dalej

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.