Ręczny/manualny napęd wózka

Ręczny/manualny napęd wózka

23.03.2021

Zanim użytkownik zacznie korzystać z wózka manualnego, należy wziąć pod uwagę te kluczowe punkty dotyczące pozycji tylnego koła. Ważne jest, aby wózki były prawidłowo ustawione, a użytkownicy nauczyli się prawidłowych technik napędzania. Ułatwia to obsługę ręczną i minimalizuje ryzyko obrażeń.

Czytaj dalej
Wizualizacja idealnego wózka

Wizualizacja idealnego wózka

10.02.2021

Czy słyszałeś kiedyś wyrażenie "obraz jest wart tysiąca słów"? Jest to dość powszechne wyrażenie w Stanach Zjednoczonych, które po raz pierwszy pojawiło się na początku XX wieku. Krótko mówiąc, oznacza to, że obraz może dostarczyć opisu lub opowiedzieć historię równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż wiele słów.

Czytaj dalej
Przewodnik po Bluetooth R-Net

Przewodnik po Bluetooth R-Net

25.06.2020

Inteligentna technologia zrewolucjonizowała sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcje z otoczeniem i wykonują codzienne zadania. Bluetooth® odgrywa kluczową rolę w otwieraniu świata inteligentnych technologii dla osób korzystających z wózków elektrycznych Quickie. Ten prosty do wykonania przewodnik zawiera instrukcje dotyczące włączania funkcji Bluetooth w wózkach elektrycznych Quickie, które są wyposażone w odpowiednie opcje i parowania wózka z różnymi elementami inteligentnej technologii.

Czytaj dalej

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.