{

QUICKIE Q300 M Mini SEDEO PROwózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Ultrakompaktowy (szerokość 520 mm) wózek elektryczny, który zapewnia DUŻĄ wydajność i siedzisko SEDEO PRO, spełniając potrzeby kliniczne od umiarkowanych do złożonych.

Najwęższy wózek QUICKIE z napędem na środkowe koła, teraz z siedziskiem SEDEO PRO.

Teraz możesz cieszyć się ultrakompaktową zwinnością Q300 M Mini z siedziskiem SEDEO PRO — w pełni regulowanym i konfigurowalnym systemem siedzisk, który został specjalnie zaprojektowany dla klientów o umiarkowanych i złożonych potrzebach klinicznych. Dzięki szerokości 520 mm i promieniowi skrętu 1120 mm bez problemu porusza się w najciaśniejszych miejscach. Równie zwinny na zewnątrz, opatentowane amortyzowane zawieszenie na wszystkie koła zapewnia bezpieczeństwo i stabilność przez cały czas. Pokonujesz krawężniki 70 mm? Możliwe z 14-calowymi kołami napędowymi. Możesz nawet zboczyć z trasy dzięki supermocnym 4-biegunowym silnikom, które przebiją się tam, gdzie inni zawracają. A dzięki zasięgowi 36 km nie będziesz potrzebować przerwy w najbliższym czasie. Wyposażony w wiele opcji elektrycznych, jak go nie kochać?

Poproś o broszurę
Crash Tested

wewnątrz

Kompaktowa przestrzeń? Poznaj ultrawąską podstawę 520 mm!

Masz dość bycia informowanym, gdzie nie możesz iść? Ultrakompaktowa podstawa Q300 M Mini o długości 520 mm jest tak absurdalnie wąska, że ​​zmieści się tam, gdzie inni nie mogą.

 • PRAWDZIWY napęd na środkowe koła występuje wtedy, gdy koła napędowe wózka są ustawione centralnie względem jego długości. Jeśli wózek jest ustawiony do przodu lub do tyłu, promień skrętu jest większy (ponieważ potrzebne jest więcej miejsca na obracanie wózka). Mniejszy jest również cnacisk na koła napędowe, co zmniejsza przyczepność. Q300 M Mini zapewnia najbardziej kompaktowy promień skrętu przy zwiększonej przyczepności dzięki PRAWDZIWEMU napędowi na środkowe koła.

 • Dzięki technologii PRAWDZIWEGO napędu na środkowe koła, Q300 M Mini zawraca w miejscu przy bardzo małym promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 1120 mm. Dla porównania, wózki RWD i FWD muszą „obracać się” na przednich lub tylnych kołach napędowych, więc promień skrętu jest większy.

 • Mając zaledwie 1120 mm długości (z podnóżkiem mocowanym centralnie), Q300 M Mini z łatwością mieści się w najmniejszych windach i ciasnych przestrzeniach. Jest również wystarczająco lekki (od 103 kg), aby był kompatybilny z większością podnośników podłogowych.

 • Masz problem z transferami? Dostępny z różnymi odchylanymi podnóżkami, podłokietnikami i kontrolerami, Q300 M Mini zapewnia dodatkową przestrzeń, aby zbliżyć się do obiektów, takich jak stoły i krzesła.

Kompaktowa przestrzeń? Poznaj ultrawąską podstawę 520 mm!

Na zewnątrz

Wybitny zawodnik

Poznaj PRAWDZIWY kompaktowy wózek z PRAWDZIWYMI rewelacyjnymi osiągami na zewnątrz. Wąski i zwinny w zatłoczonym mieście i DUŻA wydajność wózka na zewnątrz, wyprzedza konkurencję na ulicach.

 • Tradycyjnie, gdy wózek zatrzymuje się na zboczu, zatrzymanie powoduje szarpnięcie do przodu. To problem, który wyeliminowaliśmy dzięki technologii Anti-Pitch — dzięki czemu siedzisz bezpiecznie i stabilnie.

 • Nasze OPATENTOWANE niezależne amortyzowane zawieszenie wszystkich kół zapewnia, że ​​wszystkie sześć kół pozostaje na ziemi podczas pokonywania przeszkód. Wszelkie wstrząsy i uderzenia są pochłaniane przez amortyzowane koła, zapewniając miękką i płynną jazdę.

 • Czy nie nienawidzisz tego, gdy w zasięgu wzroku nie ma krawężnika? Na szczęście Q300 M Mini z kołami napędowymi 300 mm (12 cali) radzi sobie z krawężnikami do 50 mm, więc nie trzeba pokonywać długich tras. Potrzebujesz poradzić sobie z czymś nieco trudniejszym? Wybierz koła napędowe do 355 mm (14") i pokonuj krawężniki do 70 mm.

 • Nasze ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło opracować trwalsze, wysoce wydajne silniki o wydajności, właściwościach jezdnych i zasięgu, którym inni po prostu nie mogą dorównać. Poproś o demonstrację i zobacz, co mamy na myśli.

 • Zasilany mocnymi akumulatorami 56 Ah, Q300 M Mini zabierze Cię w dowolne miejsce dzięki imponującemu zasięgowi do 36 km.

Wybitny zawodnik

ELASTYCZNE OPARCIE SEDEO PRO

Zanurzenie, które trzeba poczuć, aby uwierzyć!

W przeciwieństwie do oparć sztywnych, elastyczne owijają się i dopasowują do kształtu kręgosłupa, zapewniając pełny kontakt, wygodę i stabilność. Ponieważ owija się wokół ciebie, zintegrowane boki przylegają do Twoich boków, powodując, że pianka dopasowuje się do Twoich anatomicznych krzywizn i utrzymuje stabilność i wyrównanie tułowia. Jest tak wciągające, że ​​nawet umiarkowana do ciężkiej pozycja kifotyczna lub skolioza kręgosłupa mogą być uwzględnione.

Zanurzenie, które trzeba poczuć, aby uwierzyć!

System siedzisko

Siedzisko SEDEO PRO

Osiągnij swoje cele społeczne, funkcjonalne i zdrowotne z SEDEO PRO, wysoce regulowanym systemem siedzisk przeznaczonym dla klientów z chorobami zwyrodnieniowymi lub potrzebujących zabezpieczenia przed wystąpieniem deformacji szkieletu o potrzebach od umiarkowanych do złożonych.

Siedzisko SEDEO PRO

Opcje elektryczne

Podnieś siedzisko i jedź z C-Me.

Pożegnaj się z czekaniem w pobliżu lub jazdą ze zmniejszoną prędkością na podniesionym siedzisku. Z systemem C-Me (opcjonalnym) możesz jednocześnie podnieść siedzisko do 300 mm i jechać z prędkością do 4,5 km/h! W przeciwieństwie do innych wózków elektrycznych, nasze zawieszenie również się nie blokuje, dzięki czemu możesz cieszyć się taką samą płynną jazdą nawet po podniesieniu siedziska. Ponadto dzięki naszym opatentowanym przypisywalnym przyciskom możesz nadążać za znajomymi (i znajdować się na wysokości oczu) za naciśnięciem jednego przycisku.

Podnieś siedzisko i jedź z C-Me.
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Akcesoria

Q300 M Mini jest dostępny z ponad 98 kombinacjami opcji kolorystycznych - w tym z nowymi wzorami osłony ramy!

 • Bialy
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy
 • Bialy
 • Srebrny
 • Czerwony
 • Pomaranczowy
 • Zielony
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:520 mm (12" Koła napędowe) / 540 mm (13"Koła napędowe) / 570 mm (14" Koła napędowe)
Całkowita długość:From 1120 mm
Szerokość siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:410 - 490 mm
Głębokość siedziska:400 - 560 mm
Pochylenie siedziska: 0° - 9° (Stały nachylenie)
Elektrycznie pochylane siedzisko:Elektryczne przechylanie siedziska do 50°
Winda:300 mm
Dodatkowy wzrost (szerokosc):2"
Wysokosc oparcia:530 - 720 mm
Kat pochylenia oparcia:90° to 150°
Promień skrętu:560 mm (z mocowanym centralnie podnóżkiem)
Srodek ciezkosci:Yes
Castor Wheel:7"
Drive Wheel:12" / 13" / 14"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:36 km (z 56 Ah akumulatory)
Wybór predkosci:6 kph / 8 kph / 10 kph
Akumulatory:41 Ah / 56 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:50 mm (z 12" Koła napędowe) / 70 mm (z 14" Koła napędowe)
Swiatla i kierunkowskazy:Yes
Elektronika:VR2 / R-Net
Minimalna wysokosc wózka:Od 103 kg (41 Ah akumulatory)
Całkowita waga:Od 103 kg (41Ah akumulatory)
Maksymalna waga użytkownika:136 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.