{

QUICKIE Q400 F Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na przednie koła

Do jazdy na zewnątrz i w pomieszczeniach

Do jazdy na zewnątrz i w pomieszczeniach, idealnie dopasowany do potrzeb klinicznych i wymogów stylu życia.

Nowy QUICKIE Q400® F z napędem na oś przednią gwarantuje bezproblemowa jazdę na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach oraz wysoką stabilność na stromych pochyłościach. 
W połączeniu z elastycznym siedziskiem SEDEO® PRO model Q400 można dostosować do własnych potrzeb klinicznych bądź wymogów stylu życia. 

Umów sie na pokaz

Q400 F z napędem na oś przednią - niezawodny!

Nowy QUICKIE Q400® F z napędem na oś przednią gwarantuje bezproblemowa jazdę na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach oraz wysoką stabilność na stromych pochyłościach.  W połączeniu z elastycznym siedziskiem SEDEO® PRO model Q400 można dostosować do własnych potrzeb klinicznych bądź wymogów stylu życia. 

Dzięki specjalnej konstrukcji ramion kółek przednich, Q700 F oferuje łatwość prowadzenia i niezwykłą zwrotność w pomieszczeniach.

Niewielka odległość siedziska Q400 F od podłoża wynosząca 41,5 cm zapewnia dobry dostęp do pojazdów przystosowanych do przewozu wózków, stołów itd. 

Znakomita zwinność w pomieszczeniach

Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (640 mm) podstawie i promieniowi skrętu 735 mm. Z łatwością dojedź do stołu i uzyskaj dostęp do pojazdów dostosowanych do wózków (WAV) dzięki niskiemu siedzeniu o wysokości zaledwie 415 mm.

Świetny w terenie

Dzięki zawieszeniu kół napędowych z elastromerów Q400 F zapewnia wygodną jazdę.

Maksymalna swoboda

Niezawodne silniki 2-biegunowe umożliwiają jazdę z prędkością 6 i 10 km/h, a akumulatory o pojemościach 50, 60 lub 80 Ah maksymalizują zasięg wózka, dzięki czemu z Q400 F można podróżować bez obaw. 

Q400 F z napędem na oś przednią - niezawodny!

SEDEO PRO - siedzisko, które w pełni dostosowuje się do użytkownika

System siedzenia SEDEO PRO łączy elastyczną ramę siedziska oferującą liczne opcje konfiguracji z ogromnym wyborem możliwości podparcia i pozycjonowania, w tym szeroką ofertę poduszek i oparć SEDEO PRO opracowanych z myślą o wysokich lub umiarkowanych potrzebach klinicznych. SEDEO PRO zapewnia wygodę użytkowania i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  • Oto, nowe, elektrycznie odchylane oparcie 100 mm chroniące przed siłami ścinającymi - dzięki niemu użytkownik nie zsuwa się z poduszki. Ponadto siedzisko SEDEO PRO dostępne jest z przymocowanym na stałę zagłówkiem lub dwoma innymi odchylanymi zagłówkami: mechanicznym i z siłownikiem. 

  • System SEDEO PRO oferuje szeroki wybór poduszek siedziska i oparcia, w tym elastyczną poduszkę oparcia z regulowanymi paskami i pelotami bocznymi, co zapewnia wyjątkową wygodę i ułatwia pozycjonowanie. 

  • Łatwe w obsłudze odchylane podłokietniki zapewniają bezproblemowe przesiadanie się. Można wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną. Dostępny jest także jednosłupkowy, zdejmowany podłokietnik. Wszystkie wersje są kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietnika. 

  • Rama SEDEO PRO jest niezwykle elastyczna i w pełni regulowana. Wszelkie regulacje można wykonać w szybki i prosty sposób za pomocą jednego narzędzia, nawet gdy użytkownik siedzi na wózku. Ramę można łatwo dostosować i zmodyfikować pod kątem zmieniających się potrzeb użytkownika. 

  • Wysokiej klasy, w pełni regulowana rama siedziska z wieloma opcjami konfiguracji i dużym wyborem wygodnych poduszek i opcji pozycjonowania. Dzięki szerokiej ofercie podłokietników, poduszek podłokietników, podnóżków, poduszek siedziska i oparć, zagłówków i akcesoriów do pozycjonowania, SEDEO PRO zapewnia dużą wszechstronność i łatwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

  • Dostępnych jest także wiele elementów pozycjonujących, takich jak SEDEO & WHITMYER, odchylane boczne peloty piersiowe oraz peloty udowe lub kolanowe. Wszystkie elementy pozycjonujące łatwo odchylić lub zdjąć. 

  • Elektryczny podnóżek z regulacją kąta i długości pozwala uzyskać optymalną pozycję. Dostępny jest w wersji montowanej centralnie i odchylanej. Ponadto można wybrać podnóżek ze standardowym montażem centralnym, odchylany 70 stopni lub odchylany ręcznie z regulacją kąta.

SEDEO PRO - siedzisko, które w pełni dostosowuje się do użytkownika

Kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 F SEDEO PRO i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

ŁĄCZNOŚĆ

Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

BLUETOOTH I IDRIVE 

Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnej opcji. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami..

OPATENTOWANE PRZYCISKI PROGRAMOWALNE QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością programowania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Sterowniki specjalne Switch-It

Jeśli sterowanie za pomocą tradycyjnego joysticka nie jest najlepszą opcją, alternatywne sterowniki specjalne napędu pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości i korzyści płynące z prowadzenia wózka elektrycznego Q400 F SEDEO PRO.

Dowiedz się więcej
Mini joystick Switch-It MicroGuide

MicroGuide

Mini joystick proporcjonalny wymagający niewielkiej siły

Joystick Switch-It MicroPilot

MicroPilot

Mini joystick proporcjonalny obsługiwany przeniesieniem siły

Kompaktowy Joystick VersaGuide Switch-It

VersaGuide

Kompaktowa proporcjonalna regulacja

Sterownik głową Dual Pro™ Switch-It

Dual Pro™

Prawdziwie proporcjonalny układ sterowania głową zapewniający intuicyjną jazdę

Skrzynka kontrolna Switch-It Ctrl+5 do wózków

Skrzynka kontrolna Ctrl+5

Wygodny dostęp do programowalnych funkcji wózka elektrycznego

System mocowania Link-It

System mocowania Link-It

Montaż urządzeń wejściowych na wózku elektrycznym

System mocowania sterowników podbródka Switch-It

System mocowania sterowników podbródka

Elektryczny i ręczny mechanizm odchylania sterowników podbródka

Joystick Allround Switch-It

Joystick Allround

Wielofunkcyjny joystick do wózka elektrycznego

VersaGuide EZ

VersaGuide EZ

Lekkie, kompaktowe sterowanie proporcjonalne

SWITCH-IT Vigo Head Drive

Vigo Head Drive

Dyskretne, proporcjonalne sterowanie napędem i myszą za pomocą głowy.

Umów się na pokaz QUICKIE Q400 F Sedeo Pro już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:610 - 700 mm
Całkowita długość:Max. 1190 mm
Szerokość siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Głębokość siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:530 - 720 mm
Odchylane oparcie:90° to 150°
Promień skrętu:735 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (z akumulatorami 80 Ah)
Wybór predkosci:6/10 km/h
Akumulatory:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:130 kg
Maksymalna waga użytkownika:136 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.