{

QUICKIE Q50 R CarbonSkładany wózek elektryczny

Podróżuj łatwiej z najlżejszym składanym wózkiem QUICKIE z włókna węglowego. Waży od zaledwie 14,5 kg.

Podróżuj wygodniej z najlżejszym składanym wózkiem QUICKIE z włókna węglowego.

Wyjazdy na dalekie odległości. Przerwy rodzinne. Codzienne dojazdy. Niezależnie od celu podróży, Q50 R Carbon jest idealnym towarzyszem. Ważący zaledwie 14,5 kg (bez akumulatorów) i wykonany z wysokiej jakości włókna węglowego, odciąży swój umysł (i ramiona), wiedząc, że podnoszenie tego wózka nie wymaga wysiłku. I jak każdy świetny partner, daje Ci przestrzeń, kiedy jej potrzebujesz. Składany w kilka sekund, można go wygodnie przechowywać w najciaśniejszych miejscach — a wszystko to bez wyjmowania baterii. Gotowy do wyjścia? Q50 R Carbon oferuje solidną, niezawodną wydajność QUICKIE, aby dotrzeć z punktu A-B (a nawet A-Z, dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 24 km). Gdziekolwiek się wybierasz, zabierz ze sobą odrobinę stylu dzięki 5 przyciągającym wzrok akcentom kolorystycznym.

Umów sie na pokaz
QUICKIE Q50 R Carbon składany wózek elektryczny

Design

Niewiarygodnie lekka konstrukcja z włókna węglowego o wadze 14,5 kg.

Włókno węglowe. Lekkie, ale niesamowicie mocne. W rzeczywistości wykonano z niego jedne z najlżejszych rzeczy na Ziemi, w tym Q50 R Carbon — jeden z najlżejszych na świecie składanych wózków elektrycznych. Całkowicie pociągający. Waży zaledwie 14,5 kg. Rama z włókna węglowego może naturalnie uginać się na nierównych powierzchniach, zapewniając wyjątkowe właściwości amortyzujące, aby zapewnić jedną z najpłynniejszych i najbardziej wydajnych przejażdżek.

Niewiarygodnie lekka konstrukcja z włókna węglowego o wadze 14,5 kg.

Transport

Podróżuje w przestrzeniach (i do miejsc), których inne wózki nie mogą.

Wakacje bez nieporęcznego wózka? Q50 R Carbon składa się tak absurdalnie kompaktowo, a po złożeniu (długość 370 mm x szerokość 570 mm x wysokość 767 mm), zmieści się niemal wszędzie! Wsiądź do pociągu, wskocz do autobusu lub schowaj do bagażnika najmniejszego samochodu — jest idealny do odkrywania miejsc bliskich i dalekich. Niweiarygodnie lekki, można go również łatwo podnosić i wysuwać. A kiedy nadejdzie czas lotu, Q50 R Carbon jest zatwierdzony przez IATA* również do transportu lotniczego.

* Przed podróżą skontaktuj się i potweirdź możliwość transportu z linią lotniczą

Podróżuje w przestrzeniach (i do miejsc), których inne wózki nie mogą.

PODRÓŻE LOTNICZE

Zatwierdzony do podróży lotniczych*

Planujesz podróże zagraniczne? Q50 R Carbon możesz zabrać ze sobą, ponieważ jego akumulator litowo-jonowy jest zatwierdzony przez IATA (International Air Transport Association) do transportu samolotem.

* Poszczególne linie lotnicze mają różne wymagania dotyczące przewozu produktów z akumulatorami Li-Ion. Przed zorganizowaniem jakiejkolwiek podróży lotniczej z wózkiem prosimy o potwierdzenie w liniach lotniczych lub u przewoźnika, że ​​akceptują pojazdy zasilane bateryjnie zgodnie z klasyfikacją ONZ: UN3171. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

Zatwierdzony do podróży lotniczych*

Wydajność

Lekki w wadze i niezawodny.

Od ponad 40 lat współpracujemy ze światowej klasy producentami, aby dostarczać solidnie zbudowane wózki, które mają najlepsze osiągi, silniki, zasięg i niezawodność, z którymi inni po prostu nie mogą się równać. Właśnie dlatego wysokowydajne bezszczotkowe silniki Q50 R Carbon o mocy 250 W zapewniają moc i niezawodność, których oczekujesz od swojego wózka (w tym pokonywanie przeszkód do 40 mm). Wysoce zoptymalizowane, zapewniają również najlepszy zasięg z baterii.

Lekki w wadze i niezawodny.

Opcje elektryczne

Jedź dalej dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 24 km.

Wolisz zostawić samochód w domu? Ciesz się zasięgiem do 12 km dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu Q50 R Carbon 10 Ah. Jeśli chcesz pojechać dalej, dodatkowe gniazdo baterii pozwala zabrać ze sobą (opcjonalną) drugą baterię na przejażdżkę, podwajając zasięg do 24 km!

Jedź dalej dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 24 km.
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Wykończenie.

Dzięki eleganckiej ramie z włókna węglowego Q50 R Carbon to prawdziwa rozkładówka. Dlaczego więc naprawdę nie przyciągniesz uwagi dzięki wyborowi 5 akcentów kolorystycznych?

  • Carbon
  • Żółty
  • Czerwony
  • Purple
  • Pomaranczowy
  • Niebieski

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Umów się na pokaz QUICKIE Q50 R Carbon już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:570 mm
Całkowita długość:923 mm
Szerokość siedziska:440 mm
Głębokość siedziska:420 mm
Wysokosc oparcia:464 mm
Castor Wheel:165 mm
Drive Wheel:210 mm
Kolory:Włókno węglowe
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:12 km (z jednym akumulatorem), 24 km (z dodatkowym opcjonalnym akumulatorem)
Wybór predkosci:6 km/h
Akumulatory:10Ah lithium-Ion
Maksymalna wysokosc kraweznika:40 mm
Całkowita waga:od14.5 kg (bez akumulatorów)
Maksymalna waga użytkownika:136 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.