Elektryczne Wózki Inwalidzkie / QUICKIE / Wózki elektryczne / QUICKIE Q700 M SEDEO PRO ADVANCED

QUICKIE Q700 M SEDEO PRO ADVANCEDwózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Najlepsze wrażenia z napędem na środkowe koła!

Ciesz się doskonałą wydajnością na zewnątrz bez poświęcania niewiarygodnie małego promienia skrętu,  zwrotności w pomieszczeniach i intuicyjnej jazdy, które kochasz w napędzie na środkowe koła w Q700 M. Dzięki niezależnemu ruchowi i amortyzaowanemu zawieszeniu wszystkich sześciu kół, doświadczysz superpłynnej stabilności w najtrudniejszym terenie i podczas pokonywania przeszkód. Jedź stabilnie dzięki kontroli trakcji. Wyposażony w SEDEO PRO ADVANCED,  biomechaniczny system siedziska odzwierciedla naturalną pozycję Twojego ciała, zapewniając dobrą, siedzącą postawę nawet podczas zmian! Dodatkowo, dzięki bogactwu funkcji elektrycznych (takich jak C-Me) i Memory Seating, wszystkie Twoje ulubione pozycje i zmiany są dostępne za naciśnięciem jednego przycisku!

Poproś o broszurę
Crash Tested Wóżek elektryczny QUICKIE Q700 M SEDEO PRO ADVANCED
Ulepszona wydajność napędu na środkowe koła.

Napęd na oś środkową

Ulepszona wydajność napędu na środkowe koła.

Stawiając wysoko poprzeczkę dla technologii napędu na środkowe koła, Q700 M łączy zwrotność w pomieszczeniach z doskonałą wydajnością na zewnątrz (jak niezależny ruch i amrotyzowane zawieszenie wszystkich sześciu kół), dzięki czemu zapewniasz bezpieczeństwo i stabilność nawet w najtrudniejszym terenie.

  • Obracając się na własnej osi, ciesz się doskonałą zwrotnością w kompaktowych przestrzeniach dzięki promieniowi zawracania 1100 mm Q700 M i wąskiej podstawie 622 mm. Możesz również łatwo dojechać do stołu i uzyskać dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) z niską wysokością siedzenia od zaledwie 430 mm.

  • Dzięki technologii napędu na oś środkową, koła napędowe w Q700 M znajduje się bezpośrednio pod siedziskiem (dzięki czemu na koło napędowe jest największy nacisk). Skutkuje to większą przyczepnością w porównaniu z podstawami z napędem na przednie lub tylne koła. Niezależny ruch wszystkich kół pozwala również Q700 M na poruszaniu się w górę i w dół po stromych przeszkodach, przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich sześciu kół na ziemi (nawet podczas wjeżdżania lub zjeżdźania ze wzniesień). Dodatkowo, dzięki 14-calowym kołom napędowym, możesz pokonywać krawężniki do 100 mm.

  • Opcjonalny system żyroskopowej kontorli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjną jazdę, zmniejsza liczbę czynności fizycznych lub poznawczych wymaganych do utrzymania wózka na właściwym torze, dzięki czemu jazda będzie mniej wymagająca (zwłaszcza w przypadku korzystania ze specjalnych elementów sterujących).

  • Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 lub 8 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 12,5 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, z wyborem akumulatorów 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz jak nigdy dotąd!

  • Styl to sprawa osobista. Dlatego masz do wyboru 7 kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Z ukrytym okablowaniem i komponentami z dopasowaną tapicerką, jest to wózek elektryczny, który zapewnia naprawdę elegancką i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Chcesz czegoś specjalnego? Built-4-Me może dostosować Twój wózek elektryczny, aby uzyskać uderzającą ekspresję Ciebie.

Siedzisko elektryczne

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED

To najwyższej klasy siedzisko zaprojektowane specjalnie z myślą o najbardziej wymagających potrzebach klinicznych. Dzięki opatentowanemu biometrycznemu repozycjonowaniu, pełnej gamie programowalnych pozycji siedzenia i funkcji stania, SEDEO PRO ADVANCED jest bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system siedzisk do wózków elektrycznych, jeśli chodzi o niezależną zmianę pozycji w ciągu dnia.

Inteligentne siedzisko SEDEO PRO ADVANCED

Ulepsz swoje siedzisko dzięki:

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Elastyczne oparcie SEDEO PRO

Nie rezygnuj z wygody siedzenia prosto. W przeciwieństwie do sztywnego oparcia, Elastyczne "owijają się" i dopasowują do kształtu kręgosłupa, zapewniając pełny kontakt, komfort i stabilność. Ponieważ "owija się" wokół ciebie, zintegrowane boki przylegają do twoich boków, powodując, że pianka dopasowuje się do anatomicznych krzywizn i utrzymuje stabilny i prawdiłowo wypozycjonowaną postawę. Jest też tak "wciągające", że można dopasować się nawet od umiarkowanej do ciężkiej postawy kifotycznej lub skoliozy kręgosłupa.

Obejrzyj filmik
Siedzisko JAY Syncra

Siedzisko JAY Syncra

JAY Syncra zostało zaprojektowane specjalnie, aby zoptymalizować pozycję siedzącą podczas korzystania z elektrycznie regulowanego pochylania siedziska i odchylenia oparcia. JAY Syncra jest dostępne z żelem JAY z technologią Cryo (idealna dla osób, które również cierpiały na odleżyny).

Obejrzyj filmik
JAY Fluid z technologią Cryo

JAY Fluid z technologią Cryo

Tradycyjne poduszki do wózków mogą podnieść temperaturę powierzchni skóry do 37°C, zwiększając ryzyko uszkodzenia. Tylko spadek o 1°C może zmniejszyć to ryzyko. Właśnie dlatego opatentowany płyn JAY z technologią Cryo chłodzi skórę do temperatury 28–35 °C do 8 godzin (dane z testów wewnętrznych w temperaturze 25 °C), pomagając zmniejszyć ryzyko związane z uszkodzeniem skóry.

Obejrzyj filmik

C-Me

Jedź 4,5 km/h z podniesionym siedziskiem z C-ME

W C-ME chodzi o to, żeby zobaczyć Ciebie i tylko Ciebie. Unieś się do 300 mm podczas jazdy 4,5 km/h i poruszaj się ramię w ramię ze wszystkimi wokół. Co więcej, zawieszenie wózka elektrycznego pozostaje aktywne, nawet gdy siedzisko jest podniesione. Dzięki temu otrzymujesz tę samą płynną i stabilną jazdę niezależnie od pozycji fotela. Możesz nawet podnosić lub opuszczać się za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności zatrzymywania się podczas zmiany pozycji!

Dowiedz się więcej

Jedź 4,5 km/h z podniesionym siedziskiem  z C-ME

Pamieć ustawień siedziska

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych pozycji siedziska

Masz dość utraty ulubionych pozycji? Dzięki funkcji Memory Seating możesz zapisać do 6 swoich ulubionych pozycji i łatwo przełączać się między nimi. Nie ma też potrzeby nawigowania po menu, aby je znaleźć. Za pomocą przełącznika CTRL+5 po prostu przesuń przełącznik, aby uzyskać dostęp do potrzebnej funkcji. Chcesz więcej niż pięć funkcji? Nie ma problemu - do każdej skrzynki kontrolnej możesz przypisać do 10 poleceń.

Kliknij przycisk, aby zmienić

Q700-UP M

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:622 mm
Całkowita długość:1070 - 1100 mm
Szerokosc siedziska:380 – 560 mm
Wysokość siedziska:430 – 480 mm
Glebokosc siedziska:400 – 560 mm
Pochylenie siedziska:50°
Winda:300 mm
Dlugosc podudzia LLL:340 - 520 mm (elektryczny, centralnie montowany podnóżek)
Wysokosc oparcia:560 - 760 mm
Kat pochylenia oparcia:85° - 175°
Odchylane oparcie:175° (elektryczne odchylania oparcia)
Wysokosc podlokietnika:180 - 370 mm
Promień skrętu:560 mm
Castor Wheel:6"
Drive Wheel:14"
Kolory:Czarny (7 akcentów kolorystycznych)
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Maks. 40 km (akumulatory 80 Ah)
Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 12,5 km/h (opcja)
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah (opcjonalnie)
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:100 mm
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Elektronika:Elektronika R-Net
Minimalna wysokosc wózka:od 133 kg (w tym akumulatory 60 Ah)
Maksymalna waga użytkownika:160 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.