Skrzynka kontrolna Ctrl+5

Wygodny dostęp do programowalnych funkcji wózka elektrycznego

Wygodny dostęp do programowalnych funkcji wózka elektrycznego za pomocą skrzynki kontrolnej Ctrl+5 — idealne rozwiązanie dla naszego programowalnego siedzenia z pamięcią ustawień SEDEO PRO ADVANCE. Pozwala przejść bezpośrednio do potrzebnej funkcji za naciśnięciem jednego przycisku. Występują w dwóch różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb użytkownika.

Poproś o broszurę
Skrzynka kontrolna Switch-It Ctrl+5 do wózków
Przyciski

Przyciski

Klawiatura skrzynki kontrolnej Ctrl+5 jest dostępna w dwóch różnych konfiguracjach przycisków - na zdjęciu wersja z przyciskami.

Przełączniki

Przełączniki

Klawiatura przełącznika Ctrl+5 jest dostępna w dwóch różnych konfiguracjach przycisków - na zdjęciu wersja z przełącznikami.

Łączność USB

Łączność USB

Port USB służy do ładowania lub zasilania urządzeń peryferyjnych, przy maksymalnym poborze prądu 2,0 A. Port można przenosić z jednej strony na drugą w zależności od tego, jak użytkownik woli uzyskać do niego dostęp.

Skrzynka kontrolna Ctrl+5 z programowalnymi przyciskami

Skrzynka kontrolna Ctrl+5 z programowalnymi przyciskami

Skrzynka kontrolna Ctrl+5 to urządzenie, które podłącza się do systemu PG Drives R-Net i umożliwia skonfigurowanie aż dziesięciu różnych funkcji w dziesięciu dyskretnych przyciskach (każdy przełącznik dwustabilny to dwa przyciski). To urządzenie wykorzystuje opatentowaną przez firmę Sunrise Medical funkcję przypisywalnych przycisków. Przełączniki Ctrl+5 są fabrycznie zaprogramowane na wartości domyślne dla siłowników elektrycznych wózka.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie

Dokumenty