Joystick Allround

Wielofunkcyjny joystick do wózka elektrycznego

Joystick Allround to wielofunkcyjny moduł joysticka do wózka elektrycznego. Posiada 2 gniazda jack do włączania/wyłączania i zmiany trybów pracy. Dostępne są dwie wersje, odpowiednie dla różnych potrzeb użytkowników. Występuje w wersji ze złączem DB9 lub bezpośrednim złączem R-Net Bus.

Po prawej: uniwersalny joystick z przyciskami satelitarnymi.

Popros o broszure
Joystick Allround Switch-It
Dostępny również w wersji Heavy Duty

Dostępny również w wersji Heavy Duty

Joystick Allround Heavy Duty to trwała wersja standardowego Allround Joystick o powiększonym wychyleniu i sile. Jak sama nazwa wskazuje, ten joystick został opracowany dla osób z nadmiernym rozwojem siły, takich jak spastyczność, dystonia lub użytkowników z ekstremalną hipertonicznością. Ten w pełni proporcjonalny joystick posiada zwartą i solidną obudowę z 2 wejściami jack do podłączenia przycisków.

 Dostępny również w wersji light

Dostępny również w wersji light

Joystick Allround Light to kompaktowa wersja standardowego elektronicznego modułu joysticka do wózka elektrycznego, ale wymaga mniejszej siły niż standardowy joystick Allround. Jak sama nazwa wskazuje, ten joystick został opracowany do wszechstronnego użytku i jest odpowiedni dla większości użytkowników wózków elektrycznych, którzy utracili pewną siłę mięśniową lub mobilność. Ten w pełni proporcjonalny joystick ma kompaktową obudowę i 2 wejścia jack do przycisków.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie

Dokumenty