Salsa M² wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Kolejny krok w ewolucji działania i stylu

Odkryj kolejny krok w ewolucji działania i stylu - Quickie Salsa M2. Salsa M2 bez wysiłku łączy nadzwyczajne możliwości manewru wewnątrz pomieszczeń i wspaniałe osiągi w terenie oraz przyciągający wzrok stylowy wygląd. 
Dzięki niewielkim wymiarom podwozia, Salsa Mzapewnia dostęp do wąskich korytarzy, przejść w windach i ograniczonych powierzchniach.
Umożliwia łatwy transfer z wózka i na wózek, bezproblemowy dostęp do pojazdu z niższą niż kiedykolwiek wysokością siedziska od 43 cm z elektrycznym przechyłem, lub 45 cm z opcją przechyłu i podnoszenia siedziska. 

Ten produkt nie jest już produkowany

Dostępne Kolory

You may be interested in:

QUICKIE Salsa M2 Wozek elektryczny
general.CrashTestApproved#

Posiadający Crash Test
Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Jakie są Twoje prawa?

W każdej chwili możesz sprawdzić jakie podałeś nam dane, a także poprawić je, jeśli się zmieniły lub wymagają uzupełnienia. Możesz poprosić o kopię tych danych i wycofać swoją zgodę na ich przetwarzanie. Aby przesłać prośbę, skontaktuj się z nami pod adresem: data.privacy@sunrisemedical.eu.

Nasza rodzina marek