Gemino 30 WalkerLekki balkonik czterokołowy

Balkonik z podparciem przedramion dla większej stabilności.

Lekki balkonik typu ambonka z podparciem przedramion dla większej stabilności. Idealny do treningu chodu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia podczas chodzenia, Gemino 30 Walker z regulowanymi podpórkami przedramienia zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, których szukasz! Zintegrowane uchwyty do pchania i hamulce są łatwo dostępne i lekkie w obsłudze, dzięki czemu możesz chodzić wygodnie i pewnie. Ten lekki balkonik typu ambonka jest również idealny do treningu chodu.

Kontakt
Balkonik typu ambonka Gemino 30 Walker
Opcje hamowania dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Opcje hamowania dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Szukasz jeszcze większego bezpieczeństwa? Uzupełnij swój Gemino 30 Walker o hamulec spowalniający lub innowacyjny system hamowania SpeedControl. Dzięki SpeedControl Twój balkonik hamuje automatycznie, gdy zaczynasz przyspieszać. Utrzymasz wyprostowaną postawę i będziesz chodzić pewnie i wygodnie, blisko swojego chodzika.

Idealny do treningu chodu podczas rehabilitacji

Idealny do treningu chodu podczas rehabilitacji

Gemino 30 Walker jest idealnym towarzyszem treningu chodu podczas rehabilitacji. Ergonomicznie zaprojektowane, regulowane podłokietniki tego „medycznego chodzika” zapewniają dodatkową stabilność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz. A jednocześnie pomaga odciążyć stawy.

Wielokrotnie nagradzany design

Wielokrotnie nagradzany design

Gemino 30 Walker to nie tylko kolejna pomoc w chodzeniu. Dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu chodzikowi Gemino 30 Walker otrzymujesz „najlepsze z najlepszych”. Gemino 30 Walker został doceniony przez międzynarodowe instytuty projektowe, takie jak Red Dot, iF oraz niemiecki magazyn konsumencki Öko-Test. Lekka konstrukcja, innowacyjna funkcjonalność, wysokiej jakości materiały i nowoczesna stylizacja – dla łatwego i bezpiecznego użytkowania oraz lepszej jakości życia!

Szeroka gama akcesoriów i opcji

Szeroka gama akcesoriów i opcji

Chodzik Gemino 30 Walker jest dostępny w dwóch długościach ramy (30 i 30 M) i oczywiście można go w pełni dostosować! Spersonalizuj Gemino 30 Walker za pomocą wybranych opcji i akcesoriów. Kosz, praktyczny uchwyt, uchwyt na kroplówkę czy wygodne podparcie pleców? To nie jest problem!

Wymiary
Calkowita szerokosc:610 mm
Calkowita wysokosc:980 - 1115 mm
Calkowita dlugosc:650 mm
Wysokosc po zlozeniu:970 mm
Dlugosc po zlozeniu:650 mm
Szerokosc po zlozeniu:355 mm
Wysokosc siedziska:620 mm
Promień skrętu:840 mm
Szerokosc pomiedzy raczkami do prowadzenia:255 mm
Rozmiar kola tylnego:200 x 3,60 mm
Rozmiar kola przedniego:200 x 3,60 mm
Wzrost uzytkownika:1500 - 2000 mm
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:150 kg
Calkowita waga:10.9 kg
Maksymalne obciazenie w koszyku:5 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty