Magic Mobility Magic 360Wózek elektryczny

Przygotuj się na przygodę z Magic 360

Produkt demonstracyjny

Idź swoją drogą

Przedstawiamy całkowicie nowy Magic 360! Jedyny kompaktowy wózek stworzony do jazdy w terenie lub gdziekolwiek zechcesz.

Magic 360 to nasz bardzo oczekiwany wózek inwalidzki, który jest wystarczająco kompaktowy, aby z łatwością poruszać się w pomieszczeniach, a jednocześnie wyposażony tak, aby stawić czoła bardziej wymagającym terenom na zewnątrz. Został zaprojektowany z myślą o Tobie, abyś mógł poruszać się w każdym aspekcie swojego dnia i w różnych środowiskach, w których musisz się znaleźć.

Umów sie na pokaz
Crash Tested Wózek elektryczny Magic 360

Koła napędowe Off-road

Wytrzymałość na zewnątrz

Poczuj dreszczyk emocji podczas jazdy w terenie z wózkiem Magic 360 wyposażonym w koła terenowe. Zawsze wtedy, gdy masz ochotę na wędrówkę, buszowanie w zaroślach lub zejście z utartych szlaków. Znana solidność i wytrzymałość produktów Magic pozwoli Ci osiągnąć cel. Będziesz w stanie zmierzyć się z polnymi ścieżkami, długą trawą, błotnistymi drogami, rowami i nierównościami.
W zestawie z uchwytem na wędkę i bagażnikiem - gotowe.

Off-road 14''
Wytrzymałość na zewnątrz
Przygoda na świeżym powietrzu

Koła napędowe Crossover

Przygoda na świeżym powietrzu

Elastyczność jest kluczowa, a w połączeniu z kołami Crossover możesz płynnie przechodzić od jazdy po drogach do jazdy w terenie i w pomieszczeniach. Magic 360 pozwoli Ci zmierzyć się z drogami gruntowymi, żwirem, mulczem, błotnistymi polami i parkami. Dla tych, którzy mają poczucie przygody jest to szansa, aby żyć życiem, którego zawsze pragnąłeś. Magic 360 to jedna z rewolucji, do której łatwo się przyłączyć.

Crossover 14''
Cechy, które wyznaczają standard

Najlepszy kompaktowy wózek terenowy

Cechy, które wyznaczają standard

(1) Unoszenie i przechylanie siedziska 12'' / 45°

(2) 95-180° Unoszenie podnóżków

(3) Przechylanie 50°

(4) 95-160° Odchylanie oparcia

(5) Prędkość 5 km/h z podniesieniem

(6) Ulepszone zawieszenie wszystkich kół zapewnia najbardziej płynną jazdę w każdym terenie.

(7) Elastyczność jest kluczem - a trzy rodzaje kół otwierają Twój świat jak nigdy dotąd. Wybierz pomiędzy kołami Urban, Crossover i Off-road.

Pokonuj wyzwania w mieście

Koła napędowe Urban

Pokonuj wyzwania w mieście

Poruszanie się po brukowanych uliczkach, rynsztokach, chodnikach i komunikacji miejskiej? W Magic 360 nie ma z tym problemu. Poruszanie się po wąskich przestrzeniach i dostęp do wysokich sfer życia za pomocą windy? Mamy cię pod opieką. Magic 360 to eleganckie i stylowe rozwiązanie dla wyzwań, jakie stawia przed Tobą miasto. W połączeniu z miejskimi kołami i eleganckim wyglądem nadwozia, możesz stylowo zmierzyć się z życiem w mieście. Witamy na pokładzie wózka Magic 360!

Urban 14''
Do ciasnych pomieszczeń

Koła napędowe Crossover

Do ciasnych pomieszczeń

Poruszanie się w ciasnych zakamarkach i małych pomieszczeniach to marzenie dla Magic 360. Kompaktowa obudowa zapewnia pełną kontrolę w ciasnych pomieszczeniach, a gdy trzeba zmierzyć się z nadchodzącym dniem - szkołą, pracą, zakupami lub zabawą - Magic 360 płynnie przenosi Cię z dnia w noc i ze wszystkiego pomiędzy. Uzyskaj wyjątkową elastyczność, której potrzebujesz, aby poradzić sobie z codziennymi przeszkodami w Twoim świecie.

Crossover 14''
Świat nie jest płaski

Świat nie jest płaski

Magic 360 to najbardziej wszechstronny na świecie kompaktowy wózek z możliwością jazdy w terenie. Dostosowany do świata, w którym żyjesz, Magic 360 pozwoli Ci wybrać życie, jakiego pragniesz. Skonfiguruj styl nadwozia wózka tak, aby odpowiadał Twoim wymaganiom. Wybierz rodzaj kół odpowiedni dla Twoich potrzeb. Dostosuj świat do siebie. Twój wózek. Twój wybór.

Ulepszone zawieszenie wszystkich kół

Ulepszone zawieszenie wszystkich kół

Model Magic 360 został zaprojektowany przez ekspertów w dziedzinie jazdy terenowej i posiada w pełni niezależne zawieszenie wszystkich kół, aby dbać o Ciebie i Twoje ciało. Dodatkowo, trzy rodzje kół do wyboru - Urban, Crossover lub Off-Road (pokazane tutaj) - otworzą przed Tobą świat jak nigdy dotąd.

Utrzymać tempo

Utrzymać tempo

Wózek Magic 360 może poruszać się z prędkością do 5 km/h dzięki z podniesieniem. Nie ma mowy o zwolnieniu tempa. Dostosowane do świata, w którym żyjesz. Magic 360 pozwoli Ci wybrać życie, jakiego pragniesz.

Kompaktowy o szerokości siedziska 610 - 660 mm

Kompaktowy o szerokości siedziska 610 - 660 mm

Pierwszy wózek inwalidzki z napędem, który jest wystarczająco kompaktowy, aby z łatwością poruszać się w pomieszczeniach i wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz w plenerze.

Umów się na pokaz Magic Mobility Magic 360 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita dlugosc:983 mm (*wybór podnóżka i rozmiaru siedziska może zwiększyć długość/szerokość wózka)
Szerokosc siedziska:610-660
Wysokosc siedziska:435 mm (17")
Glebokosc siedziska:405-560
Elektrycznie pochylane siedzisko:0 - 50°
Seat Lift:0 - 45°
Wysokosc oparcia:430-635
Promień skrętu:555 mm (21'')
Rozmiar kola przedniego:8" pełne
Rozmiar kola tylnego:8" pełne
Kolory:czerwony, niebieski, limonka, pomarańczowy, żółty, srebrny, owoc granatu, czarny, fioletowy, różowy, włókno węglowe, kamuflaż leśny, płomienie
Dane Techniczne/Waga
Wybór predkosci:10 km/h / 5 km/h z podniesieniem 12"
Akumulatory:żelowe 73 Ah
Naped:68 Nm Torque, 800 W, Gear In Line
Minimalna wysokosc wózka:140 kg
Calkowita waga:175 kg
Maksymalna waga uzytkownika:160 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty