C-MeWózek elektryczny

Podnieś siedzisko i jedź swoim wózkiem elektrycznym serii Q z prędkością chodzenia (4,5 km/h) z komfortowym pełnym zawieszeniem.

Twój wózek został zaprojektowany tak, aby Cię wspierać. Nie definiuje Cię.

Niestety świat nie jest przysotowany od wysokości siedziska wózka elektrycznego. Wszystko jest poza zasięgiem. Zawsze musisz patrzeć na innych. Łatwo zgubić się w tłumie. A jazda na podniesionym siedzisku jest o krok wolniejsza niż wszyscy inni.

Dlatego wprowadziliśmy C-ME. Nowa usprawniająca funkcja dla wózków elektrycznych serii Q, która umożliwia bezpieczne podnoszenie siedziska do 300 mm i jazdę z prędkością do 4,5 km/h w tym samym czasie! Teraz możesz nadążyć za znajomymi mając ich na wysokości oczu. Bezpiecznie osiągaj te wysokości, które wcześniej były poza zasięgiem. I zawsze być widocznym.

Poznaj nowy poziom wolności i niezależności dzięki C-Me. Dostępne w następujących wózkach elektrycznych z serii Q: Sprawdź dostępność modeli

Kontakt
C-Me dla wózków elektrycznych QUICKIE serii Q

Korzyści społeczne

Nie zgub się w tłumie.

C-Me zapewnia inny sposób interakcji społecznych w codziennym życiu. Jadąc z prędkością marszu na podniesionym siedzisku, możesz teraz nadążać za przyjaciółmi i rodziną w ich tempie (i na tym samym poziomie) bez frustracji związanej z pozostawaniem w tyle. Podnieś siedzisko i pozostań w zasięgu słuchu rozmowy. Bądź na wysokości oczu z rówieśnikami w pracy, nie wytężając wzroku. Możesz też po prostu porozmawiać ramię w ramię ze znajomymi przy barze. C-Me usuwa bariery społeczne i zapewnia, że ​​nigdy więcej nie zgubisz się w tłumie.

Korzyści związane ze stylem życia

Uzyskaj dostęp do przedmiotów wcześniej nieosiągalnych

Masz dość wysiłku związanego z codziennymi przedmiotami, które są fizycznie poza zasięgiem? Niezależnie od tego, czy są to składniki do gotowania ze szczytu spiżarni, czy ostatni przedmiot na półce w supermarkecie, C-Me umożliwia bezpieczne wykonywanie codziennych zadań bez pomocy. Co więcej, wyobraź sobie czas, który zaoszczędzisz, nie musząc później obniżać siedziska? Teraz możesz żyć we własnym tempie.

Uzyskaj dostęp do przedmiotów wcześniej nieosiągalnych

Bezpieczeństwo

C-Me też troszczy się o ciebie.

Wychodzisz? Od zatłoczonego koncertu po przekraczanie ruchliwej drogi, C-Me zapewnia, że ​​będziesz trzymać głowę i ramiona nad tłumem. Nie tylko możesz zobaczyć, ale także możesz być widziany. Co więcej, zawieszenie wózka elektrycznego pozostaje aktywne nawet wtedy, gdy siedzisko jest podniesione. Dzięki temu otrzymujesz tę samą płynną i stabilną jazdę niezależnie od pozycji siedziska.

Ta dodatkowa stabilność naprawdę pomaga również przy transferach. Dopasuj wysokość siedziska na przykład do wysokości fotelika samochodowego, a przenoszenie będzie o wiele łatwiejsze. To niezależność, do której wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.

C-Me też troszczy się o ciebie.

Łatwy w użyciu

Podnoś lub opuszczaj siedzisko nawet podczas jazdy.

Masz dość skomplikowanych ruchów joystickiem lub konieczności zatrzymania się, aby użyć windy siedziska? Dzięki opatentowanym, programowalnym przyciskom* QUICKIE, po prostu przypisz C-Me do dowolnego przycisku jako pierwszą lub drugą funkcję długiego naciśnięcia i możesz podnosić lub opuszczać siedzisko w  prosty sposób. To tak proste, że możesz to zrobić nawet podczas jazdy!

* Dostępne z zaawansowanym joystickiem R-Net

Wypróbuj sam!

Podnoś lub opuszczaj siedzisko nawet podczas jazdy.

C-Me

Jedź 4,5 km/h z podniesionym siedziskiem z C-ME

W C-ME chodzi o to, żeby zobaczyć Ciebie i tylko Ciebie. Unieś się do 300 mm podczas jazdy z prędkością do 4,5 km/h i poruszaj się ramię w ramię ze wszystkimi wokół. Co więcej, zawieszenie wózka elektrycznego pozostaje aktywne nawet wtedy, gdy siedziskojest podniesione. Dzięki temu otrzymujesz tę samą płynną i stabilną jazdę niezależnie od pozycji siedzenia. Możesz nawet podnosić lub opuszczać je za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności zatrzymywania się!

Dowiedz się więcej

Jedź 4,5 km/h z podniesionym siedziskiem z C-ME

Wsparcie

Dokumenty