SYSTEMY SIEDZISK / JAY / Elementy pozycjonujące / Pasy do pozycjonowania miednicy JAY

Pasy do pozycjonowania miednicy JAYAkcesoria do wózków

Doskonałe wsparcie miednicy dla lepszej ogólnej pozycji i funkcji

Zaprojektowane, aby zapewnić wsparcie miednicy w celu poprawy ogólnej funkcjonalności i pozycjonowania, pasy pozycjonujące miednicy JAY® są dostępne w trzech stylach wsparcia i oferują wiele opcji rozmiaru, stylu zapięcia i regulacji.
(Na zdjęciu po prawej: 2-punktowy z boczną klamrą zwalniającą)
Poproś o broszurę
Pasy do pozycjonowania miednicy JAY
Styl 2-punktowy

Styl 2-punktowy

Dwupunktowe pasy pozycjonujące miednicę zapewniają proste i bezpieczne podparcie miednicy na minimalnej powierzchni kontaktu..

Opcje obejmują różne szerokości taśm, aby dopasować je do klienta, przycisk lub boczną klamrę zwalniającą oraz wyściełany pasek dla dodatkowego komfortu. D-ringi na każdym końcu  taśmy ułatwiają regulację dla klientów o ograniczonej zręczności.

(Na zdjęciu po lewej: 2-punktowy z zapięciem na przycisk)

Styl 4-punktowy

Styl 4-punktowy

4-punktowe pasy pozycjonujące miednicę, mocowane w 4 punktach zamiast w 2, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i siłę dla większych potrzeb pozycjonowania miednicy.

Pasy 4-punktowe są wyposażone w klamrę z przyciskiem, wybór rozmiarów poduszek dla większego komfortu i różne szerokości taśm, aby dopasować je do klienta. D-ringi na każdym końcu taśmy ułatwiają regulację dla klientów o ograniczonej zręczności.

Pas profilowany w stylu V

Pas profilowany w stylu V

Pasy do pozycjonowania miednicy w stylu V, które mocują się do w 4 punktach zamiast w 2, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i siłę dla większych potrzeb pozycjonowania miednicy. Poduszka w kształcie litery V z każdej strony rozprowadza wsparcie na większej powierzchni, aby zapobiec powstawaniu obszarów szczytowego nacisku i zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry.

Opcje obejmują różne szerokości taśm, aby dopasować je do klienta oraz przycisk lub boczną klamrę zwalniającą. D-ringi na każdym końcu taśmy ułatwiają regulację dla klientów o ograniczonej zręczności.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Opcje produktu

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.