SYSTEMY SIEDZISK / JAY / Elementy pozycjonujące / Peloty kolanowe JAY

Peloty kolanowe JAYAkcesoria do wózków

Wygodne i skuteczne wsparcie

Peloty kolanowe JAY pomagają w pozycjonowaniu kolan poza odwiedzeniem i w lepszym ustawieniu, poprawiając znoszenie ciężaru i stabilność. Bardzo wytrzymała opcja polecana użytkownikom o wyjątkowo wysokim napięciu, a kąt poduszki jest regulowany.

Zapewnia wygodne i skuteczne podparcie, pomagając zmaksymalizować tolerancję i funkcję siedzenia. Posiada odchylany wspornik.

Poproś o broszurę
Peloty kolanowe JAY
Dstępne rozmiary

Dstępne rozmiary

Poduszki pelot występują w dwóch rozmiarach: 75 mm i 100 mm.

W nawiązaniu do rysunku po lewej: Wspornik pelot dostępne są z ramionami krótkimi (A: 165 mm / B: 50 mm) lub długimi (A: 215 mm / B: 90 mm).

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Opcje produktu

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.