Leckey PALFotelik multipozycyjny

Idealna równowaga pomiędzy wsparciem postawy ciała a praktycznością w sali lekcyjnej.

Fotel LECKEY PAL to idealna równowaga pomiędzy wsparciem postawy ciała a praktycznością podczas zajęć w klasie. Specjalnie zaprojektowany przez zespół utalentowanych terapeutów i inżynierów LECKEY PAL Seat jest prostym, solidnym i atrakcyjnym fotelikiem szkolnym dla dzieci 1-8 lat, z łagodnymi do umiarkowanych potrzebami w zakresie postawy ciała.

LECKEY PAL został zaprojektowany tak, aby zapewnić lepszą stabilność, co pomaga zmniejszyć zmęczenie, poprawia koncentrację i usprawnia drobne czynności motoryczne.

Umów sie na pokaz
LECKEY PAL Seating System - fotelik szkolny

Umów się na pokaz Leckey PAL już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:30 - 50 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty