SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Standers / Mygo Stander

LECKEY Mygo StanderStander

Stand out from the crowd in this modular and adjustable standing system

The multi positional LECKEY Mygo Stander is a versatile standing therapy solution that grows with your child, giving upright, prone and supine standing configurations possible all in one standing system.

Designed to enhance development to both the bone and muscular structure for kids with moderate to complex positioning needs, this angle adjustable stander can be configured and customised to suit their individual positional needs and meet changing therapy goals as the child grows and their needs change.

Umów sie na pokaz
LECKEY Mygo Pediatric Stander

Umów się na pokaz LECKEY Mygo Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:Size 1: 50 kg / Size 2: 60 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty