Leckey KITSeating System

Wsparcie postawy dla nastolatków ze złożonymi potrzebami

Modułowy system siedzisk LECKEY KIT oferuje dzieciom w wieku 12 lat i starszym o potrzebach pozycyjnych regulowane podparcie postawy, zapewniając jednocześnie komfort i niezależność, na jaką zasługuje każdy użytkownik.

System siedzenia i pozycjonowania KIT został zaprojektowany tak, aby  dzięki innowacyjnej gamie wymiennych i regulowanych elementów modułowych zapewnić prawidłowe pozycjonowanie miednicy, tułowia i kończyn dolnych. 

Popros o broszure
LECKEY KIT Modular Seating System

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:75 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty