Leckey Mygo MaxSeating System

Komfort, styl, rozwój, wsparcie

Mygo MAX został zaprojektowany z myślą o rozbudowaniu fotelika Mygo, zapewniając przy tym większy komfort użytkowania, większe wymiary i jeszcze większą liczbę opcji dostosowanych do potrzeb nastolatków i młodych dorosłych.

Dzięki maksymalnej wadze użytkownika 85 kg i szerokości siedziska 500 mm Mygo MAX jest idealny do pomocy młodym ludziom w przejściu od życia szkolnego do następnej przygody!

Umów sie na pokaz
Mygo Max Seat System by LECKEY

Umów się na pokaz Leckey Mygo Max już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:85 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty