SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Pionizatory / Leckey Freestander

Leckey FreestanderStander

Wolność jest u Twoich stóp dzięki pionizatorowi LECKEY Freestander

Dostępny w 3 różnych rozmiarach, LECKEY Freestander jest pionizatorem dla dzieci i młodzieży, zaprojektowanym tak, by oferować różnorodne regulowane peloty, zapewniające wygodną postawę klatki piersiowej, bioder, kolan i stóp.

Łatwy w ustawieniu i regulacji, dzięki czemu LECKEY Freestander jest idealnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników i idealnie nadaje się do szkoły, sali terapeutycznej i domu.

Popros o broszure
LECKEY Freestander Standing System

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:rozmiar 1: 60 kg / rozmiar 2: 80 kg / rozmiar 3: 90 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie