SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Pionizatory / Leckey Horizon Stander

Leckey Horizon StanderStander

Stań dzięki wielopozycyjnemu pionizatorowi Horizon

Rewolucyjny pionizator 3 w 1, LECKEY Horizon został zaprojektowany dla użytkowników od dzieci do dorosłych z kompleksowymi potrzebami postawy.

Ten elektrycznie sterowany pionizator zapewnia doskonałe wsparcie posturalne i stabilność miednicy w pozycji leżącej lub stojącej.

Dostępne z wysoce adaptacyjnymi funkcjami, takimi jak podparcie klatki piersiowej, bioder, kolan i stóp, aby zapewnić łatwą regulację i optymalną pozycję stojącą dla klienta.

Popros o broszure
LECKEY Horizon Multi-Position Stander

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:50kg / 80 kg / 100 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie