SIEDZISKA, FOTELIKI / Leckey / Pionizatory / Leckey Pronestander

Leckey PronestanderStander

Pionizator Prone - regulowany pod kątem. Droga do sukcesu.

Dostępny w trzech rozmiarach, Pronestander LECKEY jest pionizatorem zaprojektowanym z myślą o użytkownikach od 1 do 18 roku życia.

Oferując szereg standardowych funkcji, w tym indywidualnie regulowane podpory klatki piersiowej, bioder, kolan i sandałów, Pronestander spełnia szeroki zakres potrzeb związanych z postawą ciała.

Idealny do użytku w szkole, sali terapeutycznej i w domu.
LECKEY Pronestander zapewnia użytkownikom wsparcie postawy ciała w połączeniu z korzyściami płynącymi z terapii w pozycji stojącej w ich codziennym życiu.

Popros o broszure
LECKEY Pronestander

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:60 / 80 / 90 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie