SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Squiggles Stander

Leckey Squiggles StanderStander

Regulowany pionizator 3 w 1 przeznaczony dla rosnących dzieci

Wszechstronny pionizator LECKEY Squiggles 3 w 1 (pozycje: ze wsparciem z przodu, lężąca, ze wsparciem z tyłu). 
Ułatwia anatomiczne, prawidłowe odwodzenie i stabilizuje stawy, aby zapewnić optymalne obciążenie we wczesnym rozwodu stawów biodrowych. 

Pionizator terapeutyczny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Dostępny z różnymi ruchomymi podstawami do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Poproś o broszurę
LECKEY Squiggles Stander dla dzieci
Opcje mobilności

Opcje mobilności

Połączenie pionizaotra i szeregu opcji podstawy jezdnej, w tym do użytku na zewnątrz, oznacza, że ​​dzieci mogą korzystać z terapii pionizacji w każdym środowisku!

Lekka i solidna konstrukcja pionizatora LECKEY Squiggles zapewnia łatwe przenoszenie systemu z jednej podstawy jezdnej na drugą lub demontaż do przechowywania lub transportu.

Wsparcie Squiggles

Wsparcie Squiggles

Pionizator LECKEY Squiggles można łatwo dostosować do potrzeb rosnącego dziecka w zakresie postawy i komfortu. W pełni regulowane podparcie miednicy działa w pozycji pionowej (pronacja i supinacja), zapewniając skuteczne podparcie miednicy i wyrównanie jej z resztą ciała, aby pozycja stojąca była wygodna i skuteczna terapeutycznie.

Korzyści wynikające z pionizacji

Korzyści wynikające z pionizacji

Pionizator LECKEY Squiggles został zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom korzyści płynące z terapii pionizacji, przy jednoczesnym zachowaniu potrzeb związanych z postawą dziecka. Niektóre z tych korzyści związanych ze stylem życia i zdrowiem obejmują:

  • Ulepszona redukcja ciśnienia
  • Zwiększony zasięg funkcjonalny
  • Poprawiony zakres ruchu
  • Wspieranie ważnych narządów i poprawa krążenia
  • Promocja zdrowych kości
  • Zmniejszone nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • Poprawione zdolności motoryczne
Czas na zabawę

Czas na zabawę

Czynności takie jak zabawa, jedzenie, czytanie, pisanie lub rozmowy z przyjaciółmi są łatwe w pionizatorze LECKEY Squiggles, z opcją głęboko osadzonego stołu do ćwiczeń, z którego można korzystać w pozycji pionowej (pronacja i supinacja).

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita wysokość:690 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.