{

Firefly Scooot

Mobilny jeździk 4 w 1 zaprojektowany, aby pomóc dzieciom ze specjalnymi potrzebami bawić się, odkrywać i uczestniczyć w życiu.

Mobilny jeździk

Został zaprojektowany, aby pomóc dzieciom ze specjalnymi potrzebami bawić się, odkrywać i uczestniczyć w sposób, który najlepiej odpowiada ich zdolnościom fizycznym i poznawczym.

Twoje dziecko skorzysta na doświadczeniach, jakie zapewnia mu Scooot — niezależnie od tego, czy chodzi o przebywanie na poziomie podłogi, możliwość samodzielnego poruszania się, a nawet możliwość samodzielnego poruszania się lub odpychania po otoczeniu.

Scooot ma cztery fajne konfiguracje: Scooot, Crawl, Ride i Pooosh. Różne konfiguracje dla różnych umiejętności i różnych sposobów zabawy.

Poproś o broszurę
Firefly Scooot by Lecky
 Scooot w konfiguracji Crawl

Scooot w konfiguracji Crawl

Używając Scooota w jego podstawowym trybie zwanym Crawl, w pozycji leżącej, Twoje dzieci mogą odpychać się rękami i stopami, umożliwiając im poruszanie się i odkrywanie na brzuchu.

Scooot w konfiguracji Scoot

Scooot w konfiguracji Scoot

Konfiguracja Scoot pozwala dzieciom siedzieć prosto i poruszać się za pomocą stóp. Wspierany przez pas biodrowy i oparcie, tułów i miednica dziecka są zachęcane do stabilizacji, uwalniając ręce do podnoszenia i zabawy.

Scooot w konfiguracji Ride

Scooot w konfiguracji Ride

Konfiguracji Ride pozwala dzieciom poruszać się po podłodze, manewrując kołami. Zabawa w tej funkcji może również budować siłę górnych partii ciała.

Scooot w konfiguracji Pooosh z zaawansowanym oparciem

Scooot w konfiguracji Pooosh z zaawansowanym oparciem

W trybie Poooshrodzice mają teraz możliwość pchania dziecka po domu lub na zewnątrz, a zaawansowana poduszka oparcia pozwala dziecku czuć się całkowicie komfortowo, obejmując je wokół tułowia.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie