Zippie Pluton

Jeden produkt - pozycjonowanie przez całe życie

Pluton oferuje użytkownikom o wysokich i złożonych potrzebach w zakresie siedzenia i postawy możliwość aktywnych interakcji z innymi osobami i otoczeniem.
Unikatowe połączenia konstrukcji, formy i funkcjonalności opiera się na latach doświadczenia, nieustannego rozwoju i zaangażowania w pomoc dzieciom, osobom młodym dorosłym i ich opiekunom w uzyskiwaniu większej niezależności. 
Pluton naprawdę zmienia życie użytkownika na lepsze, umożliwiając mu udział w większej ilości zajęć.
Pluton to sprzyjający integracji społecznej system siedzenia, spełniający funkcjonalne i kliniczne potrzeby użytkowników, który został zaprojektowany i opracowany z myślą o szerokim spektrum klientów oraz wielu różnych środowiskach użytkowania. 

WIĘCEJ >

ZIPPIE Pluton Wheelchair Positioning

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Jakie są Twoje prawa?

W każdej chwili możesz sprawdzić jakie podałeś nam dane, a także poprawić je, jeśli się zmieniły lub wymagają uzupełnienia. Możesz poprosić o kopię tych danych i wycofać swoją zgodę na ich przetwarzanie. Aby przesłać prośbę, skontaktuj się z nami pod adresem: data.privacy@sunrisemedical.eu.

Nasza rodzina marek