BREEZY Cirrus G5Wózek multipozycyjny

Wózek specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wygodę i elastyczność przez cały dzień

Wózek BREEZY Cirrus G5 Tilt In Space został zaprojektowany z myślą zarówno o kliencie, jak i opiekunie, aby zapewnić najwyższy komfort i elastyczność.

Wózek ma funkcję przechylania siedziska i odchylania oparcia, co zapewnia łatwy i wygodny sposób zmiany pozycji w ciągu dnia, jednocześnie pomagając w kontrolowaniu nacisku.

Jakość była głównym celem w rozwoju Cirrus G5. Obejmuje to wysokiej jakości materiały i rozwiązania techniczne, aby zapewnić wysokiej jakości wózek dla użytkowników, opiekunów i terapeutów.

Umów sie na pokaz
Crash Tested BREEZY Cirrus G5 Tilt In Space
Funkcja Tilt In Space

Funkcja Tilt In Space

Dzięki pełnej regulacji nachylenia siedziska  33º i regulacji oparcia 35º, BREEZY Cirrus G5 zapewnia łatwy i wygodny sposób zmiany pozycji w ciągu dnia - wszystko to jest możliwe, gdy użytkownik siedzi na wózku bez potrzeby stosowania jakichkolwiek narzędzi do regulacji!

 Łatwe transfery

Łatwe transfery

Łatwe w obsłudze przesuwne siedzisko zapewnia bezpieczne i łatwe wsiadanie i wysiadanie z wózka typu tilt in space. Przesuwając siedzisko do tyłu, użytkownik jest prawidłowo umieszczony na wózku, zmniejszając potrzebę podnoszenia użytkownika.

 Nieskończona regulacja

Nieskończona regulacja

Od pałąka do pchania z regulacją kąta, przesuwanego siedziska, łatwego w obsłudze odchylania i odłączanych podnóżków z regulacją kąta, BREEZY Cirrus G5 został zaprojektowany tak, aby zapewniać nieskończoną ilość możliwości dzięki szerokiej gamie wbudowanych opcji i akcesoriów.

Komfort jest kluczem!

Komfort jest kluczem!

BREEZY Cirrus G5 zapewnia wysoki poziom komfortu w połączeniu z nieskończonymi możliwościami regulacji, w tym wygodną tapicerką, odchylanymi podłokietnikami i podnóżkami z regulacją kąta, aby zapewnić optymalne wsparcie i wygodę przez cały dzień.

Cirrus G5 Base

Cirrus G5 Base

Różnorodne możliwości regulacji ułatwiają dostosowanie Cirrus G5 Base do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu adaptacja jest gwarantowana również w miarę postępu choroby.

Nowa podstawa skorupy siedziska została zaprojektowana z myślą o wielu różnych potrzebach związanych z pozycją i wraz ze standardowym kątem oparcia 35° i kątem siedzenia 33° poprawia krążenie krwi w pośladkach, aby uniknąć uszkodzenia skóry.

Testowany pod kątem zderzeniowym adapter trapezowy

Testowany pod kątem zderzeniowym adapter trapezowy

Przetestowany w testach zderzeniowych adapter trapezowy łączy ramę siedziska z szytą na miarę skorupą siedziska. Podwójny mechanizm blokujący zapewnia większą wytrzymałość i bezpieczeństwo w samochodzie i w życiu codziennym.

Umów się na pokaz BREEZY Cirrus G5 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:Szerokość siedziska + 220 mm (+ 240 mm z hamulcami bębnowymi)
Całkowita długość:1150 mm
Całkowita wysokość:1100 mm
Szerokość siedziska:390 - 540 mm
Głębokość siedziska:390 - 550 mm
Wysokość siedziska:375 - 550 mm
Pochylenie siedziska:0° - 33°
Wysokosc oparcia:550 i 650 mm
Odchylane oparcie:0° - 35°
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:135 kg
Całkowita waga:od 40 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.