QUICKIE HeliX²

Wózek aluminiowy, półaktywny, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. Takie elementy, jak regulowana wyoskość i głębokość siedziska, regulowana wysokość oparcia, regulacja środka ciężkości i kąta siedziska w połączeniu z podłokietnikami o regulowanej długości i podnóżkami z regulacją kąta, zapewniają optymalne parametry ergonomiczne, umożliwiające aktywne korzystanie z wózka. Dla użytkowników mniej aktywnych dostępne są opcje obejmujące między innymi oparcie leżakowe o regulowanym kącie nachylenia i komfortowe siedzisko.

Popros o broszure OPCJE I CENY
BREEZY Helix² Wózek aluminiowy
Regulowany widelec

Regulowany widelec

Zwiększona regulacja widelca dla poprawy stabilności.

Tapicerka oparcia

Tapicerka oparcia

Tapicerka oparcia z regulacją naprężenia i oparcie z regulacją wysokości od 35 do 50 cm dla zapewnienia optymalnej ergonomii i komfortu (w standardzie).

Regulowana głębokość siedziska

Regulowana głębokość siedziska

Regulowana głębokość siedziska od 41 do 51 cm. Regulacja środka ciężkości tylnego koła do 7,5 cm, co umożliwia łatwe obracanie i lepszą charakterystykę działania (w standardzie).

Dla aktywnych

Dla aktywnych

Wybór lekkich stylowych kół przednich, kół tylnych i opon dla aktywnych użytkowników.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Szerokosc siedziska:38 -52 cm
Szerokosc siedziska (wersja XL):52 - 60 cm
Glebokosc siedziska:41 - 51 cm
Wysokosc siedziska:35,5 - 53 cm ( 37,5 - 51 cm XL version)
Kat pochylenia siedziska:0º do 6º
Pochylenie siedziska:no
Wysokosc oparcia:35 - 50 cm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga uzytkownika:125 kg / wersja XL od 170 kg
Calkowita waga:from 15,3 kg / XL version from 16,3 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.