QUICKIE HeliumWózek ze sztywną ramą

Ultra-lekki wózek inwalidzki o wysokiej wydajności

Ultra-lekki wózek inwalidzki o wysokiej wydajności

Nowa generacja Helium to kolejne innowacje obejmujące nowe funkcje i technologie, co przekłada się na niezwykle wytrzymały, sztywny i ultralekki wózek oferujący nieograniczone możliwości. Jego imponująca łatwość prowadzenia i natychmiastowe reakcje nawet na najlżejszy ruch użytkownika sprawiają, że Helium to idealny towarzysz w codziennym życiu. 

Bez względu na miejsce, sytuację i cel podróży, na wózek Quickie Helium można liczyć w każdych okolicznościach. 

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Crash Tested QUICKIE Helium Wózek Manualny
Niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały i trwały

Niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały i trwały

Dzięki najnowocześniejszym materiałom i procesom produkcji, wózek Helium może ważyć od zaledwie 6,4 kg, przy maksymalnej wadze użytkownika do 125 kg. 

Ultra-lekka technologia, pełna regulacja

Ultra-lekka technologia, pełna regulacja

Wózek Helium imponuje prostotą konstrukcji, a także licznymi opcjami regulacji. Nieskończenie wiele możliwości dostosowania środka ciężkości pozwala zmienić właściwości jezdne od bardzo bezpiecznych ustawień po najwyższą zwrotność. Można także zmienić kąt nachylenia oparcia oraz precyzyjnie dostosować wysokość siedziska z tyłu o +/- 10 mm, dzięki czemu wózek dopasowuje się do użytkownika. 

Rama sportowa, kompaktowa 88° (opcjonalnie)

Rama sportowa, kompaktowa 88° (opcjonalnie)

Jeszcze bardziej kompaktowa konstukcja i jeszcze atrakcyjniejszy wygląd wózka, szczególnie w przypadku użytkowników preferujących większy kąt nachylenia siedziska. 

Ultranowoczesne oparcie FREESTYLE (opcjonalnie)

Ultranowoczesne oparcie FREESTYLE (opcjonalnie)

To opcjonalne, innowacyjne oparcie montowane na wózku usuwa przeszkody na drodze do niezależności, zapewniając górnej części ciała pełen zakres ruchu. 

Niepowtarzalny styl systemu oparć FREESTYLE nadaje wózkom Helium prawdziwą oryginalność. Obudowa oparcia z włókna węglowego to najlżejsze rozwiązanie, a obudowa aluminiowe w kolorze ramy zapewnia unikatowy wygląd. Oba rozwiązania poprawiają stabilność tułowia, dzięki czemu użytkownik może się cieszyć aktywnym życiem. 

 

Spersonalizowana konstrukcja dzięki grafice na ramie

Spersonalizowana konstrukcja dzięki grafice na ramie

Wózek Helium można także spersonalizować dzięki jednemu z nowoczesnych wzorów na ramie (inspirowanych najnowocześniejszą technologią przemysłu rowerowego).

Umów się na pokaz QUICKIE Helium już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Calkowita szerokosc:SW + 170 mm (0°); SW + 230 mm (3°); SW +290 mm (6°); SW +350 mm (9°). Some configurations can exceed a total width of 700 mm.
Szerokosc siedziska:320 - 460 mm (in 20 mm increments)
Glebokosc siedziska:340 - 480 mm (in 20 mm increments)
Wysokosc siedziska z przodu:430 - 570 mm (in 10 mm increments)
wysokość siedziska z tyłu:370 -500 mm (in 10 mm increments)
Wysokosc oparcia:250 - 450 mm in 25 mm increments
Kat pochylenia oparcia:-31° to +15° in 3.5° increments
Kat zgiecia ramy:100° / 92° / 88°
Taliowanie ramy:0 mm, 10 mm & 30 mm (each side)
Pochylenie kól:0° / 3° / 6° / 9°
Kolory:32 colours
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga uzytkownika:125 kg (100 kg for Proton wheels, clip style seat upholstery & oval shaped backrest)
Calkowita waga:from 6.8 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.