Wózki Manualne / RGK / Wózki dzienne / RGK Frontwheel

RGK FrontwheelAkcesoria do wózków

Osprzęt do wózka inwalidzkiego

Nowe kółko FRONTWHEEL pozwala na jazdę po trawie, bruku, błocie, żwirze i innych nierównościach terenu, utrzymując kółka przednie nad podłożem, zarówno podczas jazdy w przód, jak i w tył.

Umów sie na pokaz
Kółko Frontwheel - RGK
Płynna jazda

Płynna jazda

Kółko wyposażone jest w oponę pneumatyczną 200x50 z widelcem zapobiegającym wstrząsom.

Montaż kółka zaledwie w kilka sekund!

Montaż kółka zaledwie w kilka sekund!

Kółko wyposażone w bardzo łatwy mechanizm łączący do zapinania i odpinania. 

3-punktowe mocowanie do ramy

3-punktowe mocowanie do ramy

3-punktowe mocowanie dla zapewnienia większej stabilizacji wózka.

Umów się na pokaz RGK Frontwheel już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Dane Techniczne/Waga

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie