{

RGK Shark RSRower typu handbike

Wybór mistrzów. Stworzony aby wygrywać.

Wybór mistrzów. Stworzony aby wygrywać.

Nowa, innowacyjne konstrukcja ramy zapewniająca więcej przestrzeni (aby nie ograniczać ruchów) oraz ergonomicznie umieszczone siedzisko tworzą nowy standard w zakresie właściwości jezdnych. Nowy Shark RS został zaprojektowany dla przyszłych mistrzów. 

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
RGK Shark RS Handbike
Nowe koła DT-SWISS

Nowe koła DT-SWISS

Nowe koła (DT-SWISS) wykonane z włókna węglowego, to połączenie zaawansowanej technologii oraz świetnego wyglądu. 

Innowacyjny kształt ramy

Innowacyjny kształt ramy

Mniejsza waga w połączeniu z poprawionym kształtem ramy. Najlepszy design w swojej klasie. 
Oś tylna

Oś tylna

Nowe mocowanie tylnych kół zapewnia najwyższą stabilność przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Oś tylna dostępna jest w wersji aluminiowej oraz wykonanej z włókna węglowego. 

Umów się na pokaz RGK Shark RS już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:34 - 42 cm w skokach co 2 cm
Dlugosc kierownicy:155 - 175 mm w skokach co 5 mm
Kolory:30 dostępnych kolorów
Dane Techniczne/Waga
Hamulce:Sram
Całkowita waga:Od 12,9 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.