Voyage Wózek spacerowy

Spacerem przez życie!

 • Informacje ogólne
 • Dane Techniczne
 • Wsparcie
 • Spacerem przez życie!

  Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Joger z wyjątkowo uniwersalnym siedziskiem dla rosnących dzieci oraz jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku. Wszystko to sprawia, że jest to intuicyjny, prosty w obsłudze wózek spacerowy, zapewniający dziecku to, co najlepsze. 

  Popros o broszure OPCJE I CENY
  Crash Tested ZIPPIE Voyage Wózek spacerowy
  Siedzenie dla rosnących dzieci!

  Siedzenie dla rosnących dzieci!

  Dla Zippie Voyage najważniejsza jest dbałość o prawidłowy wzrost dziecka, by maluch zdrowo się rozwijał. 

  Posiada jedną z najbogatszych ofert użytecznych akcesoriów na rynku, w której skład wchodzą m.in.: zagłówek, uprzęż piersiowa JAY, oparcie z regulowaną wysokością, peloty boczne, peloty biodrowe, siedzisko z regulowaną wysokością i szerokością, stabilizujący pas biodrowy JAY, klin, podnóżek z regulacją wysokości i kąta nachylenia, opcjonalne paski na stopy i uchwyty na buty. 

  Prosta regulacja odchylenia

  Prosta regulacja odchylenia

  Pozycje odchylona i półleżąca ułatwiają karmienie, trawienie, oddychanie i orientację wzrokową. Any ustawić pozycję odchyloną (zakres 350°) oraz leżącą (do 180°)  w wózku Zippie Voyage, wystarczy użyć hamulca, znajdującego się za oparciem. 

  Adapter siedziska z zatrzaskiem

  Adapter siedziska z zatrzaskiem

  Szybko i wygodnie jednym ruchem zamontujesz i zdemontujesz siedzisko wózka spacerowego. Dzięki temu jego transport jest prosty, a wózek mieści się nawet do niewielkiego auta. 

  //Łatwa zmiana ustawienia siedziska
  Ustaw siedzisko przodem do siebie, aby mieć kontakty z dzieckiem lub przodem do kierunku jazdy, by dziecko mogło oglądać otoczenie.

  // Adapter siedziska z zatrzaskiem
  Dzięki adapterowi montaż i demontaż siedziska jest bardzo prosty. Prowadnice pomagają ustawić siedzisko w odpowiednim położeniu, a słyszalne kliknięcie wskazuje, że siedzenie zostało bezpiecznie zamontowane. 

  Opatentowana technologia szybkiego składania

  Opatentowana technologia szybkiego składania

  Jednym pociągnięciem składa się do bardzo kompaktowej formy, aby można było szybko wyruszyć w drogę. Złożony stelaż zachowuje równowagę i daje się łatwo przytrzymać, umożliwiając zachowanie naturalnego położenia ramion. 

  Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

  Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

  Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

  Wymiary
  Calkowita szerokosc:63 cm
  Calkowita wysokosc:98 - 105 cm
  Szerokosc siedziska:24 - 30 cm (z wkładkami wewnętrznymi 15.5 cm) - bez tapicerki
  Glebokosc siedziska:20 - 34 cm (bez tapicerki)
  Wysokosc siedziska:59 - 66 cm (3 możliwe wysokości - 59/62/66 cm)
  Pochylenie siedziska:100º (80º do 180º)
  Wysokosc oparcia:41 - 61 cm (bez tapicerki)
  Odchylane oparcie:100º (80º do 180º)
  Waga
  Maksymalna waga uzytkownika:34 Kg
  Calkowita waga:12 kg (waga podstawy)

  Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

  Wsparcie

  Dokumenty