MicroGuide

Mini joystick proporcjonalny wymagający niewielkiej siły

MicroGuide to proporcjonalny mikro joystick do sterowanie napędem wózka elektrycznego za pomocą lekkiego dotyku: im dalej popychasz, tym szybciej wózek się porusza. Urządzenie daje użytkownikowi możliwość sterowania wózkiem w zakresie 360° oraz pełnej regulacji zakresu parametrów jazdy wózka (prędkość, przyspieszenie itp.).

Technologia oparta na wychyleniu zapewnia fizyczny zmianę położenia joysticka, dla użytkowników którzy preferują sprzężenie zwrotne w ruchu. Metalowa konstrukcja oferuje znaczną przewagę w zakresie trwałości. MicroGuide jest idealny dla użytkowników, którzy wymagają czułości i lekkiego sterowania napędem, a także sprzężenia zwrotnego przesunięcia joysticka.

Poproś o broszurę
Mini joystick Switch-It MicroGuide
Stolik na rękę SpaceDisk

Stolik na rękę SpaceDisk

SpaceDisk jest przeznaczony do maksymalnego pozycjonowania MicroGuide. Pozwala na montaż do podłokietnika lub w linii środkowej, a także zapewnia oparcie dłoni użytkownika. SpaceDisk zapewnia również ochronę joysticków, osłaniając korpus sterowania napędem, jednocześnie umożliwiając pełny dostęp do jazdy.

SpaceDisk obraca się na przegubie kulowym o 360°, zapewniając maksymalną regulację umiejscowienia joysticka. Pozwala to użytkownikowi na obrócenie stolika w celu umieszczenia funkcjonalnego w stosunku do odchylenia nadgarstka. W SpaceDisk można zamontować światłowodowe przełączniki trybu, idealne dla osób o bardzo ograniczonym ruchu ręki.

Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Uchwyt do sterowania podbródkiem/ustami

Chin Harness to platforma montażowa dla joysticków wózków elektrycznych. Uprząż podbródkowa zakłada się na szyję użytkownika i daje mu możliwość sterowania za pomocą podbródka, ust lub języka do kontrolowania wózka elektrycznego. Pozycja montażowa nie jest zależna od pozycji użytkownika w stosunku do wózka, gdy jest on zamontowany na użytkowniku, ale raczej porusza się wraz z użytkownikiem. System wyposażony jest w wygodną piankową osłonę karku, która sprawia, że ​​uprząż jest wygodna.

Uprząż podbródkowa jest dostępna w dwóch rozmiarach: standardowym o szerokości 152 mm i dużym o szerokości 203 mm. Uprząż podbródka jest łatwa do usunięcia w celu ułatwienia przesiadania.

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka

Mechanicznie odchylane mocowanie sterowników podbródka Link-It pasuje do joysticków MicroPilot, VersaGuide lub Allround. Montuje się go z tyłu zagłówka. Ta konfiguracja zapewnia użytkownikowi kontrolę za pomocą podbródka lub ust bez koniecznosci używania uprzęży i ​​umożliwia łatwe przesadzanie użytkownika.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wsparcie

Dokumenty