"Tak jak Ty walczysz o to, by być najlepszym, my staramy się tworzyć najwyższej jakości wózki sportowe."

Aktywne życie jest naszą pasją.

Każdy sportowiec jest inny, dlatego rozumiemy, jak ważne jest by wózek idealnie pasował do użytkownika i był dostosowany do jego indywidualnych potrzeb na boisku. Mając pewność, że wózek jest indywidualnie dopasowany, umożliwiając Ci pełne wykorzystanie własnego potencjału, możesz skoncentrować się wyłącznie na grze, swoich celach i zwycięstwie. 

Pasja do aktywnego stylu życia

Ponad trzy dekady temu założycieli RGK połączyła wspólna pasja do koszykówki na wózkach.

Doszliśmy do wniosku, że używanie tego samego wózna na co dzień i do uprawiania naszego ulubionego sportu nie jest dobrym pomysłem, dlatego przyjrzeliśmy się wózkom ze sztywną ramą, które niedawno pojawiły się na rynku i odkryliśmy, że jest to oferta bardzo ograniczona i niedostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tak narodziła się idea RGK. 

Minęło trzydzieści lat, w tym czasie stworzyliśmy wspaniały zespół. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że ich umiejętności, pasja i zaangażowanie zmieniły nasz pomysł w markę o zasięgu globalnym, znaną ze swojej znakomitej jakości. 

Szacunek dla ludzkiej odmienności to filozofia firmy RGK. Wierzymy, że każdy jest wyjątkowy. Dlatego nasze wózki tworzymy tylko dla Ciebie.

Pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika umożliwia stworzenie wózka najwyższej jakości, który natychmiast reaguje na każdy Twój ruch.

Odkryj świat doznań z RGK.
To idealny środek przekazu dla Twojej energii. 

Nasza rodzina marek