Poduszki specjalistyczne zapewniające stabilność, ochronę skóry i pozycjonowanie.

W przypadku zastosowań klinicznych kompromisy są wykluczone. Liczą się przede wszystkim wydajność i łatwość użycia. Dlatego też Jay tworzy produkty mogące sprostać wszelkim wyzwaniom, przy jednoczesnym zachowaniu skuteczności klinicznej. Wszystkie ich aspekty są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a dostępny asortyment oferuje rozwiązania obejmujące całe spektrum potrzeb klinicznych.
Rezultatem jest technologiczne arcydzieło:
„Jay” łączy w sobie stabilność, skuteczne utrzymanie postawy i rozłożenie nacisku, łatwość obsługi oraz najwyższy stopień wygody.

czy użytkownik jest w stanie przenieść ciężar ciała samodzielnie?

Ryzyko uszkodzenia skóry

Potrzebna jest stabilizacja / pozycjonowanie

kto jest docelowym użytkownikiem wózka?

Dla kogo są produkty JAY?

Od 1983 r. nasi inżynierowie JAY stworzyli doskonałe produkty do pozycjonowania klinicznego. Połączyli technologię i innowacyjność materiałową, aby stworzyć wiodącą na rynku gamę poduszek i oparć do wózków inwalidzkich.


Jako pionierzy w branży stale pracujemy z najlepszymi naukowcami i klinicystami na całym świecie, aby opracować najbardziej zaawansowane siedziska (poduszki) do wózków inwalidzkich. 

Filozofia JAY opiera się na zapewnieniu stabilnej postawy poprzez maksymalizację funkcji i zapewnia również wysoką ochronę skóry i większy komfort, aby sprostać szerszemu zakresowi potrzeb klinicznych i technicznych.

 W rezultacie w naszej ofercie znajdziesz poduszki o prostej konstukcji, takie jak: JAY Soft Combi P i JAY Easy Visco jak również poduszki o bardzo zaawansowanej konstrukcji i technologi, takie jak: JAY Balance i JAY J2 Deep Contour. W zależności od Twoich potrzeb na pewno znajdziesz u nas swoją poduszkę JAY. 

Nasza rodzina marek