Gemino 30 SBalkonik Pediatryczny

Lekki balkonik pediatryczny, zaprojektowany w celu zwiększenia mobilności dzieci.

Dzieci chcą się poruszać, bawić i odkrywać świat. Jest to w pełni odzwierciedlone w naszym lekkim balkoniku Gemino 30 S. Zaprojektowany, aby zwiększyć mobilność dzieci, jest bardzo stabilny, bezpieczny i prosty w użyciu. Świetnie nadaje się również do treningu chodu. Naturalnie ten chodzik pediatryczny jest dostępny w fajnych kolorach – różowym, niebieskim i srebrnoszarym. I można go łatwo połączyć z pasującą torbą!

Poproś o broszurę
Lekki balkonik dziecięcy Gemino 30 S
Stabilny, bezpieczny i prosty w użyciu

Stabilny, bezpieczny i prosty w użyciu

Lekki Gemino 30 S jest przeznaczony dla dzieci. Łatwy w regulacji, lekki w obsłudze i bardzo stabilny. Do bezpiecznego chodzenia i wygodnego siedzenia. Dzięki tkanemu materiałowi siedziska i kosza zawsze możesz zobaczyć, dokąd zmierzasz. Ochronne zderzaki boczne pomagają omijać przeszkody, a zintegrowane odblaski zapewniają doskonałą widoczność. Aby ułatwić transport, ten chodzik dla dzieci można szybko złożyć do niewielkich rozmiarów.

Świetny do treningu chodu

Świetny do treningu chodu

Szukasz idealnego towarzysza do nauki chodzenia? Balkoni Gemino 30 S oferuje dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i poprawić chód, możesz opcjonalnie dodać innowacyjny układ hamulcowy SpeedControl.

Wybierz swój ulubiony kolor

Wybierz swój ulubiony kolor

Naturalnie ten najwyższej jakości chodzik pediatryczny jest dostępny w fajnych kolorach ramy — różowym, niebieskim i srebrnoszarym. Połączony z praktyczną pasującą torbą!

100% balkonik Gemino

100% balkonik Gemino

Gemino 30 S oferuje małym dzieciom wszystkie zalety naszego wielokrotnie nagradzanego balkonika Gemino 30. 100% komfortu, bezpieczeństwa i designu. Dzięki szerokiej gamie praktycznych akcesoriów, które ułatwiają codzienne życie i zapewniają więcej radości!

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:55 cm
Całkowita wysokość:65 - 77 cm
Całkowita długość:68 cm
Wysokość po złożeniu:69 cm
Długość po złożeniu:68 cm
Szerokość po złożeniu:23 cm
Wysokość siedziska:48 cn
Promień skrętu:79 cm
Szerokość miedzy rączkami do prowadzenia:42 cm
Rozmiar koła tylnego:20 x 3.6 cm
Rozmiar koła przedniego:20 x 3.6 cm
Wzrost uzytkownika:125 - 165 cm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:125 kg
Całkowita waga:6.8 kg
Maksymalne obciążenie koszyka:5 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.