Wózki Manualne / ZIPPIE / Wózki dziecięce z technologią rotacyjnego przechyłu

Wózki dziecięce z technologią rotacyjnego przechyłu

Zaprojektowane specjalnie dla dzieci, dziecięce wózki inwalidzkie Zippie wyposażone są w najnowocześniejszą technologię rotacyjną, aby sprostać różnym potrzebom w zakresie pozycjonowania.

Obrót o 45° pozwala na regularne zmiany pozycji w celu poprawy funkcji oddechowych, orientacji wzrokowej, ułatwienia karmienia i zmniejszenia nacisku poniżej miednicy. Wybierz spośród opcji sztywnych lub składanych, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb swojej rodziny.

Wszystkie wózki inwalidzkie Zippie z pochylanym oparciem posiadają również wbudowaną regulację, aby dostosować się do wzrostu Twojego dziecka.

ZIPPIE RS

ZIPPIE RS Wózek multipozycyjny

Opatentowana technologia rotacyjnego przechyłu

BREEZY Emineo K

BREEZY Emineo K Wózek multipozycyjny

Kiedy aktywność i odpoczynek są tak samo ważne

Najczesciej zadawane pytania

W przypadku wózka składanego numer seryjny znajduje się na krzyżaku. W przypadku wózka na ramie sztywnej numer seryjny znajduje się z tyłu ramy.

Wózki lekkie (dostępne w wersjach ze składaną i sztywną ramą) są tradycyjnie wykonane z lekkiego aluminium, tytanu lub włókna węglowego (carbon), dzięki czemu są znacznie lżejsze i łatwiejsze w prowadzeniu niż wózki standardowe. Idealne dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia, wózki lekkie zapewniają również większe możliwości regulacji i są łatwiejsze do spersonalizowania dzięki różnorodnym kolorom i opcjom stylizacji.

Wózek standardowy jest zwykle używany tymczasowo lub okazjonalnie, na przykład po urazie nogi lub podczas przenoszenia pacjenta. Często dość proste w konstrukcji, wózki standardowe mają zwykle mniejsze możliwości regulacji, z regulowanymi opcjami, takimi jak wysokość siedziska lub podnóżki. Standardowe ramy wózków są zwykle wykonane ze stali, co może również utrudniać ich napędzanie przez długi czas. Wiele wózków standardowych jest obecnie wykonanych z aluminium zamiast stali, takich jak BREEZY RubiX 2, który jest znacznie łatwiejszy w prowadzeniu i ma znacznie więcej opcji regulacji niż zwykle kojarzy się z wózkiem standardowym.