26.07.2023

Renomowana publikacja Mobility Management w branży rehabilitacyjnej w Stanach Zjednoczonych ogłosiła zwycięskie firmy w programie Mobility Product Award 2023. Ten piąty rok udanego programu uznania był bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek, z wieloma wybitnymi produktami walczącymi o najwyższe wyróżnienia. Program Mobility Product Award został uruchomiony w 2019 roku, aby uhonorować wybitny rozwój produktów i technologii przez Complex Rehab Technology i producentów mobilności / dostępności.

Sunrise Medical ma przyjemność ogłosić, że QUICKIE ACCESS Tilt-In-Space Wheelchair, QUICKIE Q300 M Mini Power Wheelchair, SWITCH-IT Vigo Head Control, i LECKEY BeMe Seating zdobyły nagrody. 

QUICKIE ACCESS wygrał w kategorii "Ręczne wózki inwalidzkie, przechylane w przestrzeni" i rozwiązuje wiele wyzwań związanych z siedzeniem, jednocześnie umożliwiając użytkownikom poruszanie się ręką lub stopą. QUICKIE Q300 M Mini z 17-calowym promieniem skrętu zwyciężył w kategorii "Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym, grupa 3, wiele napędów". Wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku SWITCH-IT Vigo, bezprzewodowy, proporcjonalny pilot, który pozwala użytkownikom kontrolować wózki za pomocą subtelnych i intuicyjnych ruchów głowy, zwyciężył w kategorii "Alternatywne systemy kontroli jazdy". Zwycięzca w kategorii "Systemy siedzeń", wysoce konfigurowalny LECKEY BeMe, modułowy system siedzeń, który zapewnia doskonałe dopasowanie do zmieniających się potrzeb dziecka, został wprowadzony na kilka rynków poza Ameryką Północną.

Redaktor wykonawcza Laurie Watanabe powiedziała o programie nagród: "W tym roku konkurencja była szczególnie zacięta. Sędziowie przyznali imponujące oceny tak wielu zgłoszeniom, a w kilku kategoriach do zwycięstwa potrzebny był doskonały lub prawie doskonały wynik. Wyniki te pokazują, że innowacyjność i pomysłowość są żywe i mają się dobrze w branży technologii kompleksowej rehabilitacji i mobilności/dostępności".

Gratulacje dla wszystkich zespołów projektowych!

O 1105 Media's Infrastructure Solutions Group: Mobility Management jest częścią 1105 Media's Infrastructure Solutions Group. Oprócz Mobility Management, grupa obejmuje marki medialne HME Business, Occupational Health & Safety, Security Today, Campus Security Today i Environmental Protection, a także produkty pomocnicze związane z tymi markami. Jest liderem w branży w każdej kategorii, którą obejmuje.

O Sunrise Medical: Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług wspomagających mobilność. Dostępne w ponad 130 krajach pod 17 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują wózki manualne i elektryczne, produkty wspomagające, skutery z napędem silnikowym, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce w codziennym życiu. Działająca w 19 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie.