09.05.2023

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek naszej najnowszej innowacji w świecie wózków: QUICKIE Q50 R Carbon – Najlżejszy w historii składany wózek QUICKIE o wadze transportowej wynoszącej zaledwie 14,5 kg*. Składany Q50 R Carbon jest łatwy w transporcie, przechowywaniu i manewrowaniu, stanowiąc idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozostać aktywne i niezależne, nie martwiąc się o ciężki i nieporęczny sprzęt.

Prawdziwa waga piórkowa dzięki wysokiej jakości materiałom
Rama z włókna węglowego, magnezowe koła i silniki oraz oddychająca tapicerka sprawiają, że Q50 R Carbon jest naprawdę lekki. Można go łatwo podnieść do przechowywania, jest niezwykle stylowy, a jednocześnie solidny i trwały.  Ponadto technologia włókna węglowego zapewnia unikalne właściwości pochłaniania wstrząsów, zapewniając jedną z najbardziej płynnych i wydajnych jazd.

Intuicyjny w obsłudze
Mechanizm składania jest niezwykle prosty i sprawia, że Q50 R Carbon to prawdziwa oszczędność miejsca. Po złożeniu, Q50 R Carbon może spoczywać w pozycji pionowej na swoich antypoślizgach, ułatwiając załadunek. Kompaktowy profil Q50 R Carbon z łatwością mieści się w ciasnych przestrzeniach lub małych bagażnikach samochodowych, a standardowy pasek transportowy zapewnia, że pozostaje on złożony podczas przenoszenia. Posiada intuicyjny i niezawodny bezszczotkowy kontroler joysticka Curtiss Wright nVR2, który precyzyjnie reaguje na polecenia i śledzi pozostały czas pracy baterii.

Swobodne poruszanie się  
Podwójny akumulator Q50 R Carbon zapewnia zasięg do 24 km, oferując spokój ducha i niezależność. Bezszczotkowe silniki odlewane z magnezu o wysokim momencie obrotowym, 250 W są mocne, aby pokonać różne powierzchnie wewnętrzne i nierówności na chodniku - na każdą podróż.

Dzięki certyfikatowi IATA (akumulator litowo-jonowy 24 V) Q50 R Carbon jest również idealnym towarzyszem podróży.** Kompaktowa średnica skrętu wynoszący zaledwie 800 mm oznacza, że z łatwością wjedzie do zatłoczonych sklepów, ciasnych restauracji i ciasnych środowisk domowych.

Styl i wygoda
Ergonomicznie ukształtowane siedzisko zapewnia użytkownikom wygodną pozycję siedzącą, a oddychający materiał oparcia gwarantuje komfort. Nowoczesne tylne światło do jazdy QUICKIE zapewnia widoczność wóżka i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Q50R Carbon ma nawet spersonalizowany styl, z 5 kolorami akcentującymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego najnowszego dodatku do rodziny wózków QUICKIE, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

*15,85 kg z akumulatorem i akcesoriami

** Poszczególne linie lotnicze mają różne wymagania dotyczące transportu produktów z akumulatorami litowo-jonowymi. Przed zorganizowaniem jakiejkolwiek podróży lotniczej z wózkiem należy potwierdzić z linią lotniczą lub przewoźnikiem, że akceptują pojazdy zasilane bateryjnie zgodnie z klasyfikacją ONZ: UN3171. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji obsługi.

O Sunrise Medical: Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług wspomagających mobilność. Dostępne w ponad 130 krajach pod 17 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują wózki manualne i elektryczne, produkty wspomagające, skutery z napędem silnikowym, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce w codziennym życiu. Działająca w 19 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2600 pracowników na całym świecie.