04.01.2024

Sunrise Medical, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych, zaawansowanych rozwiązań w zakresie mobilności, z radością ogłasza, że ​​dwa z jej nowych produktów zdobyły nagrodę THIIS Retailers' Choice of the Year 2023 przyznawaną przez THIIS MAGAZINE z Wielkiej Brytanii. Nagrody przyznano wózkowi manualnemu QUICKIE QS5 X i lekkiemu składanemu wózkowi elektrycznemu Q50 R Carbon.

Nagroda THIIS Retailers' Choice of the Year przyznawana jest wybitnym produktom w branży mobilności, wybranym przez liderów biznesu i sprzedawców detalicznych. Zwycięzcy są wybierani na podstawie innowacyjności, wydajności i ich wpływu na rynek.

Firma Sunrise Medical jest zaszczycona faktem, że zarówno wózek manualny QUICKIE QS5 X, jak i lekki składany wózek elektryczny Q50 R Carbon otrzymały to prestiżowe wyróżnienie, co wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań mobilnych, które poprawiają życie użytkowników na całym świecie.

Lifestyle and Mobility, wiodący sprzedawca urządzeń mobilnych na rynku brytyjskim, wybrał QUICKIE QS5 X na Produkt Roku w kategorii wózków manualnych. Darren Macey, menedżer ds. rozwoju biznesu w Lifestyle and Mobility, powiedział:

„QUICKIE QS5 X rewolucjonizuje łatwe składanie dzięki technologii FreeFold, innowacyjnej konstrukcji krzyżaka, która zmniejsza siły składania i oszczędza 40% energii przy każdym złożeniu. Aluminiowa rama zamknięta jest zbudowana z hartowanego termicznie aluminium serii 7000. Udało im się włączyć wszystkie te funkcje zmniejszające wagę bez uszczerbku dla możliwości użytkownika, komfortu i stylu. QUICKIE stworzyło wózek aktywny, który jest teraz bardziej przystępny cenowo dla szerszego grona użytkowników”.

W kategorii wózków elektrycznych Q50 R Carbon szybko stał się sensacją branży mobilności, zdobywając prestiżową nagrodę THIIS Retailers' Choice of the Year. Ableworld, wiodący sprzedawca urządzeń mobilnych, wybrał Q50 R Carbon jako wyjątkowy wózek elektryczny roku. Rhian Pita, menedżer ds. marketingu w Ableworld, powiedział:

„W Ableworld jesteśmy dumni z wyboru produktów, które nie tylko odpowiadają potrzebom naszych klientów, ale także wyznaczają nowe standardy w branży. Wózek elektryczny Q50 R Carbon nie tylko spełnił, ale nawet przekroczył te oczekiwania.

Rama z włókna węglowego sprawia, że ​​jest to jeden z najlżejszych dostępnych wózków elektrycznych, zapewniający użytkownikom poziom manewrowania i łatwość transportu jak nigdy dotąd. Od czasu wprowadzenia na rynek Q50 R Carbon stał się najlepiej sprzedającym się wózkiem elektrycznym Ableworld, zdobywając miłość i zaufanie klientów."

Więcej informacji na temat firmy Sunrise Medical i naszych wielokrotnie nagradzanych produktów można znaleźć na stronie www.sunrisemedical-group.com.

 

O Sunrise Medical:Zaangażowana w poprawę jakości życia ludzi, firma Sunrise Medical jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i usług wspomagających mobilność. Dostępne w ponad 130 krajach pod 18 własnymi markami, kluczowe produkty obejmują wózki manualne i elektryczne, produkty wspomagające, skutery z napędem silnikowym, systemy siedzisk i pozycjonowania oraz pomoce w codziennym życiu. Działająca w 23 krajach Sunrise Medical Group ma siedzibę w Malsch w Niemczech i zatrudnia ponad 2700 pracowników na całym świecie.