Budowanie konsensusu w zakresie wózków i technologii wspomagających

Budowanie konsensusu w zakresie wózków i technologii wspomagających

17.11.2023

Zachęcające było zobaczenie całej sesji poświęconej umiejętności budowania konsensusu podczas tegorocznej konferencji International Seating Symposium w Pittsburghu. Michelle Lange i Filipe Correia zidentyfikowali kluczowe bariery w budowaniu konsensusu i zaproponowali pomysły wspierające lepszą współpracę.

Czytaj dalej
Zawieszenie amortyzowane wózka z napędem elektrycznym

Zawieszenie amortyzowane wózka z napędem elektrycznym

09.11.2023

Co przychodzi na myśl, gdy myślimy o wydajności wózka inwalidzkiego? Prędkość, elektronika, promień skrętu, żywotność baterii, elementy pozycjonujące i funkcje elektryczne siedziska mogą być brane pod uwagę, a wszystkie te funkcje są świetne. Wózek inwalidzki może jednak nie działać zgodnie z przeznaczeniem, jeśli nie weźmie się pod uwagę amortyzacji zawieszenia.

Czytaj dalej
True Blue: Bezprzewodowe sterowanie głową do wózka elektrycznego

True Blue: Bezprzewodowe sterowanie głową do wózka elektrycznego

20.09.2023

Oparte na głowie i szyi systemy sterowania wózkami elektrycznymi istnieją niemal tak długo, jak same wózki z napędem. Nowy typ w pełni bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do sterowania wózkiem elektrycznym umożliwia całkowicie bezprzewodową. Wykorzystując technologię Bluetooth, umożliwia obsługę wózka elektrycznego i funkcji siedziska.

Czytaj dalej
Displaying results 1-5 (of 42)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9  > 

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.