Leckey Mygo SeatFotelik multipozycyjny

Optymalny system siedzisk do prawidłowego wsparcia postawy ciała

Mygo Seating System to fotelik terapeutyczny, który rośnie wraz z użytkownikiem, cały czas zapewniając prawidłowe pozycjonowanie miednicy. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat.
Mygo to zindywidualizowany fotelik pediatryczny do siedzenia i pozycjonowania, który można regulować wraz ze wzrostem dziecka, zapewniający przy tym silne podparcie miednicy.
Zaprojektowany w celu korygowania nieprawidłowej postawy użytkownika.

System siedzisk Mygo jest dostępny w dwóch rozmiarach, które łatwo dostosowują się do wielkości i potrzeb użytkownika, będąc przy tym optymalnym fotelikiem do terapii długoterminowej, który można dopasować do zmieniających się potrzeb użytkownika. Mygo oferuje szeroką gamę regulowanych pelot, które można dostosować do złożonych potrzeb związanych z utrzymaniem prawidłowej postawy ciała.

Popros o broszure
LECKEY Mygo Seating & Positioning System

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga uzytkownika:50 kg (Rozmiar 1) / 60 kg (Rozmiar 2)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty