{

Leckey BeMeFotelik multipozycyjny

Wsparcie tak indywidualne jak Ty

Tak wyjątkowy jak odcisk palca

BeMe posiada nieograniczone możliwości konfiguracji. To rewolucja w fotelikach multipozycyjnych, która zapewnia prawidłowy rozwój dziecka. BeMe po prostu wzmacnia dzieci.

Dostępny w trzech rozmiarach, o budowie modułowej, BeMe umożliwia dostosowanie systemu siedzisk do potrzeb każdego dziecka – zapewniając doskonałą i zindywidualizowaną pozycję siedzenia, funkcjonalność i komfort.

Bez względu na wiek, rozmiar czy potrzebę pozycjonowania, BeMe zawsze pasuje idealnie.

Umów sie na pokaz
Fotelik multipozycyjny LECKEY BeMe

Spersonalizowane wsparcie zaczyna się od ramy siedziska

Sercem BeMe jest rdzeń/rama siedziska, na którym można szybko i łatwo zamontować szereg wymiennych części (w tym trzy opcje siedziska, trzy rodzaje oparcia, podłokietniki, peloty i inne akcesoria).

Każda część jest dostępna w różnych rozmiarach, stopniu złożoności i może być używana w dowolnym rozmiarze BeMe, aby zapewnić nowy poziom konfigurowalności i spersonalizowanego wsparcia bez żadnych kompromisów.

Rewolucyjne siedzisko z pierwszą na świecie, prawdziwie wyprofilowaną i rosnącą poduszką

Prawdziwie rosnąca poduszka BeMe, z wysoko rozciągliwą pianką i tkaniną, jest wyprofilowana, aby zmaksymalizować stabilność miednicy i komfort w miarę wzrostu i rozwoju dziecka.

Ta przełomowa technologia wsparcia otacza dziecko, zapewniając wygodę, prawidłowe pozycjonowanie oraz poprawiając rozkład nacisku i funkcje.

Zmniejszając zapotrzebowanie na dodatkowy osprzęt, taki jak kliny czy prowadnice biodrowe, BeMe pozwala dziecku zająć centralne miejsce bez utraty prawidłowego wsparcia.

Kliknij i dokonaj zmian z łatwością

BeMe jest sprytnie zaprojektowany, abyś mógł szybko i łatwo skonfigurować odpowiednie wsparcie.

Aby zapewnić całkowitą łatwość użytkowania, części można bez wysiłku i intuicyjnie wymieniać, a kliniczne regulacje, w tym zmiana głębokości siedziska i wysokości oparcia, można wykonywać, gdy dziecko siedzi na foteliku.

Podłokietniki, prowadnice udowe i kliny można szybko zwalniać, dzięki czemu transfery są łatwiejsze niż kiedykolwiek

Zobacz film

Spersonalizuj BeMe, aby uzyskać wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb

BeMe zaprojektowano tak, aby spełniał szerokie potrzeby dzięki trzem opcją siedziska: profilowanym, podstawowym i dzielonym oraz trzem oparciom: podstawowym, zaawansowanym i kompeksowym  oraz szerokiej gamie akcesoriów

  • Łatwo regulowany zagłówek do pozycji płaskiej, profilowanej lub kołyskowej
  • Elastyczne neoprenowe szelki motylkowe zapewniają swobodę ruchów i prawidłowe pozycjonowanie
  • Opcjonalne dynamiczne oparcie, które stawia opór przy spastyce. Posiada regulację prędkości i oporu
  • Smukłe peloty klatki piersiowej z regulacją szerokości, wysokości, głębokości i kąta zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo
  • Unikalna opatentowana kołyska miednicy zapewniająca stabilność i optymalne pozycjonowanie

Akcesoria wymienione w formularzu zamówienia BeMe.

The BeMe Clinical workbook explores how to choose and use the wide choice of BeMe accessories to tailor support and optimise posture, function and comfort for each child.

Szeroki wybór podstaw jezdnych

Szeroki wybór podstaw jezdnych

BeMe oferuje szeroką gamę podstaw jezdnych, takich jak Hi-low, aby wspierać funkcję w codziennych czynnościach w domu i szkole. Dostępny jest również innowacyjny interfejs, który umożliwia korzystanie z BeMe w połączeniu z manulnymi i elektrycznymi wózkami w celu lepszego funkcjonowania podczas eksploracji w terenie.

Świetnie pasuje do:

  • Zippie Iris
  • Quickie Iris
  • Q300

Umów się na pokaz Leckey BeMe już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Szerokość siedziska:Mały; 275mm - Średni; 325mm - Duży; 415mm - Średni długi; 325mm - Duży długi; 415mm
Głębokość siedziska:Mały; 170*-325mm - Średni; 275-390mm - Duży; 350-475mm - Średni długi; 325-440mm - Duży długi; 400-525mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:Mały; 35kg - Średni; 50kg - Duży; 70kg - Średni długi; 50kg - Duży długi; 70kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.