{

STERLING Elite² PlusSkuter 3-kołowy

Komfort, niezawodność i bezpieczeństwo na drodze

Komfort, niezawodność i bezpieczeństwo na drodze

Skuter STERLING Elite² Plus to okręt flagowy serii Sterling Elite². Sterling Elite² Plus, skuter z pełnym przednim i tylnym amortyzowanym zawieszeniem, oferuje również 14-calowe koła zapewniające wygodną jazdę w codziennym terenie. Przejrzysty i łatwy w użyciu duży wyświetlacz LCD z przyciskami dotykowymi zapewnia kontrolę nad profilami jazdy w pomieszczeniach i na zewnątrz, oświetleniem LED, kierunkowskazami, a także zapisuje trasę/całkowity przebyty dystans. Kierownicę można regulować pod kątem, a także wysokość za pomocą prostej regulacji w kolumnie kierownicy. Razem z regulowanym na wysokość, obracanym o 360º siedzeniem, przesuwanym siedzeniem i regulowanymi podłokietnikami, każdy może znaleźć wygodną pozycję do jazdy. Opcjonalne elementy sterujące obejmują sterowanie nogą i kierownicę typu „motocykl” z obrotowym uchwytem.

Poproś o broszurę OPCJE I CENY
Crash Tested
Przyjazny dla środowiska

Innowacyjne skutery rodzinne

Przyjazny dla środowiska

Skuter Elite² Plus jest łatwy w prowadzeniu, przystępny cenowo i przyjazny dla środowiska. Twój idealny towarzysz podróży z maksymalną prędkością 15 km/h, który bezpiecznie dowiezie Cię do celu.

Moc i prędkość na zewnątrz

Moc i prędkość na zewnątrz

Skutera STERLING Elite² Plus jest standardowo wyposażony w duże 14-calowe koła z aluminiowymi obręczami zwiększającymi przyczepność. Przednie i tylne koła są wyposażone w pełne amortyzowane zawieszenie, aby zapewnić płynną i wygodną jazdę po nierównym terenie. Długie dystanse można wygodnie pokonywać dzięki dużym akumulatorom o pojemności 70 Ah, hamulcom tarczowym i prędkość maksymalnaej do 15 km na godzinę.

Zaawansowana elektronika

Zaawansowana elektronika

Bardzo intuicyjny i praktyczny w użyciu duży wyświetlacz LCD z miękkimi przyciskami dotykowymi do sterowania profilami jazdy (wewnątrz/na zewnątrz), światłami LED i wskaźnikami. Kierownica, którą można regulować pod kątem i na wysokość w zakresie 5 cm, posiada duży podświetlany ekran LCD, na którym użytkownik może łatwo zobaczyć aktualną prędkość i stan baterii, temperaturę otoczenia, godziny jazdy i przebyty dystans. Dzięki dobrze znanym ergonomicznym dźwigniom sterującym wig-wag, Elite² Plus oferuje powszechnie cenione sterowanie dłonią / kciukiem w standardzie.

Komfort w każdej podróży

Komfort w każdej podróży

Skuter Elite² Plus został zaprojektowany tak, abyś mógł cieszyć się komfortową podróżą. Obrotowe siedzisko o 360° można regulować zarówno pod względem wysokości, jak i głębokości. Wygodny podłokietnik można odchylić do tyłu, aby ułatwić przesiadanie, a także można go łatwo regulować pod kątem, aby uzyskać optymalną pozycję.

Maksymalne bezpieczeństwo na drodze

Maksymalne bezpieczeństwo na drodze

Aby zapewnić widoczność na drodze, skuter Elite² Plus jest wyposażony w przednie i tylne, kierunkowskazy i światła stop LED. Standardowo jest również wyposażony w błotniki, hamulec ręczny, koła zapobiegające przewróceniu i tylny zderzak. Wszystko w solidnej konstrukcji, zatwierdzonej dla użytkowników o wadze do 175 kg i zatwierdzonej w testach zderzeniowych.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Wersja:3-kołowy
Całkowita szerokość:650mm (65cm)
Całkowita długość:1390mm (139cm)
Wysokość siedziska:440mm - 540mm (44cm - 54cm)
Promień skrętu:1400mm (140cm)
Castor Wheel:14”
Drive Wheel:14”
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:44 km (obliczone w warunkach testowych)
Wybór predkosci:8mph
Akumulatory:70Ah
Maksymalny kat podjazdu:10º at 175kg
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Całkowita waga:140 kg (wraz z akumulatorami)
Maksymalna waga użytkownika:175kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.