{

Firefly GoTo (Winyl)

Lekki, przenośny fotelik wspierający postawę dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, w wieku 1-8 lat. Jeszcze łatwiejszy w czyszczeniu!

Lekki, przenośny fotelik wspierający postawę dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, w wieku 1-8 lat. Jeszcze łatwiejszy w czyszczeniu!

Dzięki powłoce winylowej nasz lekki i przenośny fotelik dla dzieci ze specjalnymi potrzebami pozycjonowania jest jeszcze łatwiejszy w użyciu!

Oprócz promowania integracji i uczestnictwa w codziennym życiu, łatwa do czyszczenia powłoka winylowa GoTo sprawia, że ​​idealnie nadaje się do przedszkola, szkoły, terapii i życia rodzinnego.

Poproś o broszurę
Firefly GoTo Winyl by Leckey
Stojak

Stojak

GoTo w winylu jest wyposażony w podstawę, która może być również używana z siedziskiem prysznicowym Splashy.

Zaawansowana poduszka

Zaawansowana poduszka

Zaawansowana poduszka, dzięki której GoTo będzie jeszcze wygodniejsze.

Zaawansowany zagłówek winylowy

Zaawansowany zagłówek winylowy

GoTo w komplecie z zaawansowanym zagłówkiem i poduszką oraz regulowanymi wspornikami bocznymi, idealnymi dla dzieci, które mogą skorzystać z większego wsparcia postawy.

Stojak do GoTo i Splashy

Stojak do GoTo i Splashy

Nowy i ulepszony stojak (Floorsitter) ma 26 pozycji pochylenia. Jest idealny do znalezienia dokładnego poziomu wsparcia, jakiego potrzebuje Twój maluch podczas zabawy lub drzemki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość: Podpory boczne: Rozmiar 1: od 190 do 260 mm; Rozmiar 2: 210 do 300 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:Misura 1: 15 kg; Misura 2: 30 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie