Firefly Splashy

Przenośne siedzisko do kąpieli

Splashy to przenośne siedzisko do kąpieli dla dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Sprawia, że ​​ich kąpiel jest świetną zabawą i dużo łatwiejsza dla dorosłych. Możesz nawet zabrać go na zewnątrz na "brudne" zabawy, na plażę lub na następną wycieczkę do domu babci.

Jest naprawdę kompaktowe i dobrze leży w wannie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i mniej wody, a lekkie, odłączane części ułatwiają czyszczenie. Po prostu szybko spłucz i jest gotowy na następną kąpiel, weekend, wycieczkę na plażę lub gdziekolwiek zdecydujesz się udać.

Poproś o broszurę
Firefly Splashy by Leckey
 Jak korzystać ze Splashy

Jak korzystać ze Splashy

Funkcjonalny stojak

Funkcjonalny stojak

26 opcji pochylenia Splashy oznacza, że ​​nawet dzieci z ograniczoną kontrolą głowy lub zdolnością siedzenia mogą korzystać ze Splashy. Wybierz ustawienie oparcia, które odpowiada aktywności Twojego dziecka - szybko i łatwo dostosujesz pozycje do relaksu lub mycia.

 Bezpieczny i  wygodny

Bezpieczny i wygodny

Ciepłe w dotyku, szybkoschnące pokrycie z pianki Splashy jest miękkie, niezależnie od tego, czy jest mokre, czy suche. Wyprofilowany kształt zapewnia wygodną i wspierającą pozycję siedzącą. Możesz nawet wybrać jedną z 3 fajnych kombinacji kolorystycznych.

 Niezliczone możliwości

Niezliczone możliwości

Splashy nadaje się nie tylko do kąpieli lub pod prysznic, ale może być używany na plaży, w basenie dla dzieci lub podczas zabaw.

Stojak do GoTo i Splashy

Stojak do GoTo i Splashy

Nowy i ulepszony stojak (Floorsitter) ma 26 pozycji pochylenia. Jest idealny do znalezienia dokładnego poziomu wsparcia, jakiego potrzebuje Twój maluch podczas zabawy lub drzemki.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:30kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie