{

Firefly WeGo

Przenośny i lekki składany wózek dla dzieci o wadze do 30 kg ze specjalnymi potrzebami

Przenośny i lekki składany wózek dla dzieci o wadze do 30 kg ze specjalnymi potrzebami.

WeGo to wózek zaprojektowany do użytku razem z siedziskiem GoTo.

Regulowane siedzisko GoTo można łatwo przymocować, aby dzieci mogły wygodnie siedzieć w wózku, gdy wybierają się na przejażdżkę.

Umów sie na pokaz OPCJE I CENY
Firefly WeGo by Leckey
W połączeniu z siedziskiem GoTo

W połączeniu z siedziskiem GoTo

Wkładanie i wyjmowanie siedziska GoTo z WeGo jest naprawdę łatwe. Po prostu włóż, przymocuj klipsy i gotowe. Nie potrzebujesz wsparcia posturalnego? To też jest w porządku. Bez siedziska GoTo, WeGo nadal obsługuje dzieci z problemami z poruszaniem się do 30 kg, a to znacznie więcej niż większość wózków dziecięcych.

 Lekki i przenośny

Lekki i przenośny

Jest lekki jak typowy wózek spacerowy. Firefly WeGo to lekki wózek spacerowy, który jest w pełni składany i ułatwia podróżowanie i codzienne czynności.

Umów się na pokaz Firefly WeGo już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Transformation 'sunrise.productuk.smSpecs' not found.

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie