JAY LowZone+Poduszka

Specjalnie ukształtowana poduszka z pianki Visco zmniejsza nacisk na wrażliwe obszary i równomiernie rozkłada ciężar na całej powierzchni siedziska, dostosowując się do szerokiego zakresu limitów wagi i adaptacji. Jej dopasowująca się 2-warstwowa podstawa z pianki o dobrze wyprofilowanym kształcie zapewnia użytkownikowi wygodę. Oferuje również szeroką gamę rozmiarów i opcji dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Idealna do umiarkowanej ochrony skóry i łagodnego wsparcia postawy. LowZone+ oferuje również wyprofilowaną wersję dla wysokich potrzeb posturalnych.

Kontakt
Piankowa poduszka do wózka JAY LowZone+
Kształtowanie w celu zmniejszenia ciśnienia

Kształtowanie w celu zmniejszenia ciśnienia

Górna warstwa pianki składa się z wrażliwej na temperaturę pianki Visco z pamięcią elastyczną, zapewniającej doskonałą redukcję nacisku na całej powierzchni siedziska. Kształt poduszki zmniejsza nacisk z obszarów kostnych, a zwinięta krawędź z przodu zwiększa komfort.

Znaczniki orientacyjne zarówno na poduszce, jak i na jej pokrowcu zapewniają prawidłowe umieszczenie w celu optymalnego użytkowania.

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Dla użytkowników o łagodnych wymaganiach w zakresie wsparcia postawy, poduszka LowZone+ ma płaski kontur. Alternatywnie, dostępna jest wersja wyprofilowana, aby zaspokoić umiarkowane potrzeby w zakresie wsparcia postawy.

Do wyboru pokrowiec CoolOver lub Microclimatic

Do wyboru pokrowiec CoolOver lub Microclimatic

LowZone+ można zamówić z pokrowcem Microclimatic lub CoolOver.

Pokrowiec mikroklimatyczne: Spacer to dwukierunkowa elastyczna tkanina, która wspomaga krążenie i odciąga część izolacji od skóry, którą mogą tworzyć inne pokrowce.

Pokrowiec CoolOver: Wiadomo, że ciepło i wilgoć w znacznym stopniu przyczyniają się do uszkodzenia skóry. Pokrowiec CoolOver został zaprojektowany, aby pomóc skutecznie regulować temperaturę skóry. Gdy temperatura skóry jest wyższa niż pożądany poziom, pokrowiec CoolOver pomaga odprowadzić nadmiar ciepła ze skóry, a jednocześnie ułatwia zatrzymywanie ciepła, gdy temperatura skóry jest niższa, mając na celu utrzymanie optymalnej temperatury skóry.

Pokrowiec Interliner jako standard

Pokrowiec Interliner jako standard

Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Interliner, który zapewnia dodatkową ochronę postawy. Sprytna wyściółka nadal jest elastyczna i oddychająca, a także odporna na zachlapanie. Można ją wycierać do czysta, co zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Wymiary
Całkowita szerokość:360mm - 600mm
Całkowita wysokość:50mm & 80mm
Głębokość:340mm - 600mm
Waga
Całkowita waga:1.1kg (400 mm x 430 mm x 80 mm)
Maksymalna waga użytkownika:158kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Pokrowiec CoolOver i Microclimatic

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie